Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
  • Jaki język powinienem używać?

   Dobre pytanie, jak widać, wspieramy graczy z całego świata, głównym językiem jest język angielski.Wspieramy także język polski i w związku z tym prosimy was o używanie flag(🇬🇧 lub 🇵🇱) na początku każdego postu aby użytkownicy mogli łatwiej nawigować w zawartości Forum. Dzięki.

  • Czy mogę zacząć temat bez rejestracji?

   Odpowiedź brzmi: Tak, możesz rozpocząć temat jako Gość w opcji „Pytania bez rejestracji” - wymagane jest zatwierdzenie. Jednak zawsze zachęcamy do rejestracji, aby uzyskać pełny dostęp do Forum. Po prostu kliknij przycisk "Zarejestruj Się" w lewym górnym rogu lub w „wiadomości dla gościa”. Wprowadź wszystkie dane, poczekaj na e-mail z potwierdzeniem, a następnie możesz dodawać tematy. Alternatywnie możesz skorzystać z naszych rejestracji przy użyciu łącza z twoim profilem na mediach społecznościowych - jeszcze szybszy sposób, aby do nas dołączyć.

  • Gdzie i jak powinienem dodać/zacząć temat?

   Pamiętaj, że to nowe forum i daj sobie czas na znalezienie wszystkich opcji. * Przejrzyj Forum, wybierz interesujący Cię temat i użyj przycisku „Rozpocznij temat”. * Jeśli nie jesteś pewien, po prostu dodaj pytanie w HydePark> Luzie rozmowy> Zapytaj? (Edytujemy i umieścimy twój temat w odpowiednim miejscu ) * używaj różnych opcji, takich jak wybór koloru, rozmiaru tekstu, załaduj zdjęcie, wideo itp., staraj się nie dodawać zbyt dużych zdjęć, ograniczyliśmy je do maks. 300 pikseli i jest to optymalny widok. Próbuj i poeksperymentuj, pamiętaj, że możesz edytować swój tekst do 20 minut po opublikowaniu i nie możesz go usunąć.

  • Jak najlepiej zmniejszać duże obrazy do tematów?

   Możesz korzystać z różnych darmowych stron internetowych które oferują darmowe zmniejszanie zdjęć itp. Najbardziej powszechną i używaną prze zemnie osobiście jest www.tinypng.com

  • Skąd będę wiedział o komentarzu w moim pytaniu/poście?

   Po zatwierdzeniu tematu automatycznie obserwujesz temat i jeśli zostanie udzielona jakakolwiek reakcja lub odpowiedź otrzymasz automatyczne powiadomienie w momencie zalogowania. Poniżej każdego tematu możesz wybrać czy chcesz śledzić dany temat. Możesz również dodać kanał RSS do swojego urządzenia, aby otrzymywać natychmiastowe powiadomienia o dodawanych tematach.

  • Czy mogę promować/udostępniać moje tematy do "mediów społecznościowych"?

   Tak, możesz łatwo udostępniać swój lub dowolny inny temat korzystając z aplikacji jak  Reddit, Facebook, Twitter, e-mail itp. Promowanie treści na naszych kontach w „mediach społecznościowych” jest oczywiście zarezerwowane tylko dla nas.

  • "Oznacz stronę jako przeczytana", co to jest?

   ​ Ok, wyobraź sobie, że codziennie odwiedzasz Forum i możesz cały czas sprawdzać nieprzeczytana  zawartość (tego właśnie od Ciebie potrzebujemy😉) . Jeśli jednak opuścisz xForum na dłużej, po powrocie skończysz z ogromną ilością postów, których być może nie chcesz czytać lub wybierzesz tylko kilka?Jeżeli chcesz szybko wyczyścić Forum kliknij „Oznacz stronę jako przeczytaną” w górnym lewym rogu lub po kliknięciu w menu na telefonach lub tabletach. ​

  • Co zrobić jak ktoś mnie cyberbulinguje na xForum?

   Zawsze traktujemy tę sprawę poważnie i zawsze prosimy użytkowników o zgłaszanie tego typu zachowań. Proszę o przesłanie mi osobistej wiadomości i proszę się nie martwić, u nas jesteś bezpieczny. Jak najszybciej zbadamy zachowanie użytkowników.

  • Gdzie mogę znaleść więcej informacji na temat forum, regulaminu itp?

   W głównym menu znajdziesz zakładkę "Strefa Użytkownika" i w zakładce "Forum Info" znajdziesz wszystkie niezbędne informacje.

  • Jakie dodatkowe opcje oferujecie na Forum?

   Dodatkowe rzeczy na Forum to: *Kluby *Subskrypcje *Reklama *Konkursy. Więcej Informacji znajdziecie w dalszej sekcji FAQ.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy