Jump to content
When starting topic, please add _eng or _pol for content language. Tworzac temat, prosze doodadc _pol lub _eng jako wskazanie j臋zyka postu.
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Welcome to xForum!

Register or login now and gain full access to our features!

Register Sign In
Maiker83

Stary znowu gra, czyli dlaczego jestem dumnym doros艂ym gamerem.

Recommended Posts

Hej Staruchy馃槈 Od jakiego艣 czasu zajmuj臋 si臋 pisaniem bloga, r贸wnie偶 tematy okolo-gamingowe czasem si臋 tam za艂api膮. Tak jest te偶 tym razem, my艣l臋, 偶e temat jest Nam wszystkim bliski. Zach臋cam do lektury, dyskusji, komentowania 馃榿

Link znajdziecie poni偶ej 馃槂

https://playwatchlisten.blogspot.com/2020/07/stary-znowu-gra-czyli-dlaczego-jestem.html

IMG_20200729_132743_101.jpg

Szczerze ci powiem @ Maiker83 聽ze m贸j staruszek 54 lata 艣miga jak m艂odziak na Fortnite, niewiem jak to robi i nawet jak z nim razem gram to mamy taki sw贸j konik. Super ze rodzice graj膮, nawet m贸wi艂 mi ze kiedy艣 to by艂y czasu jak si臋 gra艂o na automatach na PKP i arcades.

Pozdrawiamy z Tata!

4 hours ago, Xboxziomek said:

Szczerze ci powiem @ Maiker83 聽ze m贸j staruszek 54 lata 艣miga jak m艂odziak na Fortnite, niewiem jak to robi i nawet jak z nim razem gram to mamy taki sw贸j konik. Super ze rodzice graj膮, nawet m贸wi艂 mi ze kiedy艣 to by艂y czasu jak si臋 gra艂o na automatach na PKP i arcades.

Pozdrawiamy z Tata!

Dzi臋ki za komentarz, Mate馃槂 Ciesz臋 sie, 偶e macie z Tat膮 wsp贸ln膮 pasj臋, to naprawd臋 bezcenne. M贸j 艣p. Ojczulek by艂 najwi臋kszym rze藕nikiem Diablo 2 w tej cz臋艣ci galaktyki 馃榿 Wi臋c chyba co艣 jednak w genach przechodzi馃槂馃幃

Podczas czytania twojego postu 聽@ Maiker83 聽o starszym gamerze聽聽to od razu jakbym siebie widzia艂.聽Przygod臋 z grami zacz膮艂em w wieku jako艣 7-8 ,聽聽w latach p贸藕nych 80聽pocz膮tek 90,聽oczywi艣cie Atari i Comodore i聽gierki kt贸re tata mi z RFN聽przywozi艂. Jak mia艂am jakie艣 23 lata zrobi艂em sobie przerw臋 bo by艂o trzeba za艂o偶y膰 rodzin臋 p贸j艣膰 do pracy i tak jako艣 do lat 2003/2004 nie gra艂em w og贸le a p贸藕niej mia艂em jeszcze聽chwilowe spotkanie zPS 聽i tak szczerze m贸wi膮c od dw贸ch lat ju偶 na Xboksie 艣migam. Teraz maj膮c聽39 lat czuj臋 si臋 doros艂y nie denerwuj臋 si臋 jak聽gram,聽mam umow臋 z 偶on膮 ze聽co jaki艣 czas ja sobie pykam ona idzie na zakupy(tak,czesto ....) tak wiec granie I strona poch艂ania ma艂y majatek馃槀馃お...聽@ Maiker83 聽super post

Bardzo dzi臋kuj臋!馃槂 Ciesz臋 si臋, 偶e znalaz艂e艣 korelacj臋 偶e swoimi osobistymi prze偶yciami. Oczywi艣cie jest to temat rzeka, ledwo lizn膮艂em istoty rzeczy 馃槈 Taka okolo-gamingowa publicystyka jest mi bliska i pewnie kilka takich artyku艂贸w jeszcze w sobie mam馃槄

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

General Chatbox

Chatroom Rules

-no swearing

-short messages with friends

-use forum for more complex issues/questions

-then xForum is yours, so do whatever you want

Enjoy!

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.