Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 24/11/21 in all areas

 1. ******** 🇬🇧Its our 2nd Birthday and on this occasion I'd like to say a massive "Thank You" for your time and every single interaction with Our Forum. I'd like to take opportunity as well, to send a small gift to our "Most Active" member of the Year. £10 Xbox Gift Card goes to @ NiesberkPLツ ******** 🇵🇱To już nasze 2gie Urodziny i z tej okazji pragnę "Podziękować Wam" za każdy czas spędzony na Naszym Forum. Chciałbym też skorzystać z okazji i przesłac mały prezent dla naszego "Najbardziej Aktywnego" użytkownika Roku. 50 PLN Xbox Karta Urodzinowa idzie do @ NiesberkPLツ ********
  9 points
 2. @edjazoli25 Super to już dwa lata, powoli do przodu. Fajnie się to wszystko rozwija. Miłego dnia i wszystkiego najlepszego wszystkim z ekipy Forum.
  8 points
 3. Już dwa lata? Myślałem że od zawsze jesteście w sieci. Super wam to wychodzi i dodam że nie wiedziałem o Najbardziej Aktywnym użytkowniku-teraz się postaram aby coś wygrać za rok Heh.
  7 points
 4. Really only two years? I can’t believe it! It’s a great website and place for gamers. Wishing you more and more members every year.
  6 points
 5. 🇬🇧What do you want for Christmas? 🇵🇱Co chciałbyś otrzymać na Święta?
  4 points
 6. https://www.mediaexpert.pl/lp,8040-microsoft-xbox-all-access zerknij tutaj, wydaje mi się że się opłaca bardziej niż sama konsola.
  4 points
 7. W Polsce All Access jest dostępne tylko w Media Expert. Można powiedzieć, że jest to wzięcie konsol z nowej generacji na raty, w zestawie jest Game Pass na 24 miesiące. Cena Xbox Series X za miesiąc - 148 zł przez 24 miesiące bez opłat z góry 0% RRSO Cena Xbox Series S za miesiąc - 111 zł przez 24 miesiące bez opłat z góry 0% RRSO Przy czym ważne, aby jeden z banków współpracujących z Media Expert zatwierdził kredyt ratalny z RRSO 0% i okresem obowiązywania wynoszącym 24 miesiące
  4 points
 8. Nowego laptopa i do tego jakąś fajną grę na xboxa.
  4 points
 9. Moglibyście mi wyjaśnić co to jest All Access i gdzie to można kupić?
  3 points
 10. Ja też nie wiedziałem 😅 Liczę, że nie tylko Ty będziesz aktywny, ale fajnie by było jak by więcej osób było aktywnych i dużo się udzielało
  3 points
 11. Thank you for being with us and creating this community together May the next year be as good or even better Dziękujemy, że jesteście z nami i razem tworzymy tę społeczność Niech kolejny rok będzie równie dobry, a nawet lepszy Thank you for the award @ edjazoli25
  3 points
 12. Jeżeli masz szansę na All Access to tylko to bo wychodzi ci taniej na XGP a jedyne miejsce to MediaExpert
  3 points
 13. Nowe słuchawki xboxa by się przydały.
  3 points
 14. Dzięki i już lecę o to właśnie Sue zapytać. Tzn w weekend polecę😅. Dzisiaj nocna zmiana więc muszę przeczekać do Soboty.
  2 points
 15. Wow, well done guys. @NiesberkPLツ Nooooice!
  2 points
 16. I would like to get a new backpack to school. Simple 🎁.
  2 points
 17. Tak z 5000 CoD punktów by się przydało.
  2 points
 18. Jak @Marnik napisał nigdzie taniej nie dostaniesz a jak wybierzesz pierwszą ofertę to gry możesz zawsze sprzedać a sluchawki ci się przydadzą. W innym poście pytałeś o All Access i to moim zdaniem jest najlepszy wybór jak dostaniesz kredyt z jednym z banków. Wiecej info tutaj. https://www.mediaexpert.pl/lp,8040-microsoft-xbox-all-access
  2 points
 19. Tutaj podrzucam dwie oferty chyba z najlepszymi cenami, może ktoś znajdzie taniej. Fajny zestaw w dobrej cenie (pamiętaj o kodzie) https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole/konsola-xbox-series-x-fifa-22-xo-star-wars-squadrons-xo-plants-vs-zombie-sluchawki?f=0&utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.11&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265 Sama konsola - https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole/konsola-xbox-series-x
  2 points
 20. Siemka, jak w temacie. Gdzie można najtaniej kupić konsolę Xbox series X? Nie mam problemu z gotówką więc nie szukam nic na raty itp. Z góry dziekuje.
  1 point
 21. @Bartosz nie musisz iść do sklepu. Możesz online zrobić i bądź szybki bo te konsole się rozchodzą jak gorące bułeczki.
  1 point
 22. Sending likes and love to everyone! Congrats 🎉
  1 point
 23. I will kill for a new PC and not only that I will use for gaming but for studying as well. Santa I need your help this year!!
  1 point
 24. Potwierdzam @Marnik @wiktorek mają rację, to są najtańsze miejsca gdzie możesz wyrwać nową konsolę. Miłego grania.
  1 point
 25. Yeah, its a great game, but in my opinion the 4th was better. I like the custom options so you can change suspension, tyres, etc to make you cat going faster.
  1 point
 26. @Bartosz najlepiej zacznij nowy temat, łatwiej będzie odpowiedzieć i inni użytkownicy będą wiedzieć o co chodzi.
  1 point
 27. Cześć wam. A więc wybieram nowego series X. Wiecie może gdzie znaleść jakieś dobre ceny i okazje?
  1 point
 28. @Guest Bartosz no to jest tylko jeden wybór w tym momencie series X i nic więcej nie ma do powiedzenia. Konsola jest naprawdę super a posiadam już ją rok. Ani razu nie musiałem robić resetu itp. Pamięci ma wystarczająco nawet jak dla mnie a lubię grać w różnorodne gry. Pozdrawiam i życzę udanego zakupu.
  1 point
 29. Tylko series X jak masz oczywiscie finanse na to. Jeżeli jednak ci brakuje to powstrzymaj się i zaoszczędź bo sobie będziesz pluł w gębę ze nie kupiles X.
  1 point
 30. 1 point
 31. Jestem takiego samego zdania, jeżeli masz wystarczajaco na series X to napewno bym właśnie ją kupiła.
  1 point
×
×
 • Create New...