Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 21/11/21 in all areas

 1. ******** 🇬🇧Its our 2nd Birthday and on this occasion I'd like to say a massive "Thank You" for your time and every single interaction with Our Forum. I'd like to take opportunity as well, to send a small gift to our "Most Active" member of the Year. £10 Xbox Gift Card goes to @ NiesberkPLツ ******** 🇵🇱To już nasze 2gie Urodziny i z tej okazji pragnę "Podziękować Wam" za każdy czas spędzony na Naszym Forum. Chciałbym też skorzystać z okazji i przesłac mały prezent dla naszego "Najbardziej Aktywnego" użytkownika Roku. 50 PLN Xbox Karta Urodzinowa idzie do @ NiesberkPLツ ********
  11 points
 2. @edjazoli25 Super to już dwa lata, powoli do przodu. Fajnie się to wszystko rozwija. Miłego dnia i wszystkiego najlepszego wszystkim z ekipy Forum.
  9 points
 3. Już dwa lata? Myślałem że od zawsze jesteście w sieci. Super wam to wychodzi i dodam że nie wiedziałem o Najbardziej Aktywnym użytkowniku-teraz się postaram aby coś wygrać za rok Heh.
  8 points
 4. 🇬🇧What do you want for Christmas? 🇵🇱Co chciałbyś otrzymać na Święta?
  7 points
 5. Really only two years? I can’t believe it! It’s a great website and place for gamers. Wishing you more and more members every year.
  7 points
 6. Nowego laptopa i do tego jakąś fajną grę na xboxa.
  7 points
 7. Nowe słuchawki xboxa by się przydały.
  5 points
 8. W Polsce All Access jest dostępne tylko w Media Expert. Można powiedzieć, że jest to wzięcie konsol z nowej generacji na raty, w zestawie jest Game Pass na 24 miesiące. Cena Xbox Series X za miesiąc - 148 zł przez 24 miesiące bez opłat z góry 0% RRSO Cena Xbox Series S za miesiąc - 111 zł przez 24 miesiące bez opłat z góry 0% RRSO Przy czym ważne, aby jeden z banków współpracujących z Media Expert zatwierdził kredyt ratalny z RRSO 0% i okresem obowiązywania wynoszącym 24 miesiące
  5 points
 9. I have tried FH5 and Oh My Lord this game looks incredible. I was never a big fun of cars and racing games, but Im enjoying it so much on pc and console. What I’m not enjoying is the long loading times. I'm not sure if it’s just pc but they are around 30s and occasionally 1 minute? There are a few issues as well,but I’m hoping most will be sorted in the patches in incoming weeks.
  4 points
 10. Dzięki i już lecę o to właśnie Sue zapytać. Tzn w weekend polecę😅. Dzisiaj nocna zmiana więc muszę przeczekać do Soboty.
  4 points
 11. Ja też nie wiedziałem 😅 Liczę, że nie tylko Ty będziesz aktywny, ale fajnie by było jak by więcej osób było aktywnych i dużo się udzielało
  4 points
 12. Thank you for being with us and creating this community together May the next year be as good or even better Dziękujemy, że jesteście z nami i razem tworzymy tę społeczność Niech kolejny rok będzie równie dobry, a nawet lepszy Thank you for the award @ edjazoli25
  4 points
 13. I would like to get a new backpack to school. Simple 🎁.
  4 points
 14. Tak z 5000 CoD punktów by się przydało.
  4 points
 15. https://www.mediaexpert.pl/lp,8040-microsoft-xbox-all-access zerknij tutaj, wydaje mi się że się opłaca bardziej niż sama konsola.
  4 points
 16. Tutaj podrzucam dwie oferty chyba z najlepszymi cenami, może ktoś znajdzie taniej. Fajny zestaw w dobrej cenie (pamiętaj o kodzie) https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole/konsola-xbox-series-x-fifa-22-xo-star-wars-squadrons-xo-plants-vs-zombie-sluchawki?f=0&utm_medium=linktxt&utm_campaign=2021.11&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=2381265 Sama konsola - https://www.mediaexpert.pl/gaming/xbox-series-x/konsole/konsola-xbox-series-x
  4 points
 17. 4 points
 18. Jestem takiego samego zdania, jeżeli masz wystarczajaco na series X to napewno bym właśnie ją kupiła.
  4 points
 19. @Gość Bartosz jak masz kasę to wybierz series X a jak nie to zostaje S. Proste.
  4 points
 20. @Guest Bartosz jeśli grasz dużo w gry z gamepassa i kupujesz je online, celujesz w granie po chmurze, cenisz sobie większą moc konsoli z większą wydajnością lub masz lepszej jakości wyświetlacz to Xbox series S a jeśli jesteś fanatykiem pudełek to obowiązkowo xbox series x. S niestety ma dysk 512gb tylko lecz jeśli jesteś niedzielnym graczem co to zagra w coś od czasu do czasu to tym bardziej S moim zdaniem.
  4 points
 21. Witam Chciałem zmienić Tag Gracza lecz wyskakuję mi taki komunikat Jak wpisuje - Niesberk, NiesberkPL itp. To za każdym razem jest ten komunikat. Nie wiem co robię źle 😅
  3 points
 22. Rozumiem, że laptop nie ma bluetooth? Pad można podłączyć przez zwykły kabel USB, a jeśli chodzi o połączenie bezprzewodowe to podsyłam link do adaptera - https://www.euro.com.pl/akcesoria-xbox-one/microsoft-adapter-bezprzewodowy-do-kontrolera-xbox-6hn-00003.bhtml?gclid=CjwKCAiAqIKNBhAIEiwAu_ZLDiOQgG5Fd27VIYIYiAxPrRMEHC8XRKEp60sXA8MYhOVGEiVYjf1qIxoCZW4QAvD_BwE&gclsrc=aw.ds
  3 points
 23. A próbowałeś zmienić trochę na inny. Ja wiem że normalnie można wpisać ale właśnie na drugim etapie może coś wyskoczyć. Może w innym języku to coś znaczy złego??
  3 points
 24. Recently, as most of you know, I was changing the analogs on my controller and now I can’t connect it back to the console. I replaced the batteries and restart console. What can I do next? Any ideas.
  3 points
 25. I’ve got two options for you in this case. Complete power cycle. To power cycle your controller follow steps below. *Press and hold the Xbox Home Button for 5-10 seconds, until the controller turns off. *Wait a few seconds, then press and hold the Xbox Home Button again to turn the controller back on. USB controller update *Press the Menu *Go to Settings > Devices & accessories> Select the controller. *Then select Update to download the new firmware to the controller. *When you see the Controller updated screen then check again for sync with console. The worst scenario is that by accident you’ve made a tiny damage the main board(motherboard)
  3 points
 26. Moglibyście mi wyjaśnić co to jest All Access i gdzie to można kupić?
  3 points
 27. Wow, well done guys. @NiesberkPLツ Nooooice!
  3 points
 28. I will kill for a new PC and not only that I will use for gaming but for studying as well. Santa I need your help this year!!
  3 points
 29. Jeżeli masz szansę na All Access to tylko to bo wychodzi ci taniej na XGP a jedyne miejsce to MediaExpert
  3 points
 30. Jak @Marnik napisał nigdzie taniej nie dostaniesz a jak wybierzesz pierwszą ofertę to gry możesz zawsze sprzedać a sluchawki ci się przydadzą. W innym poście pytałeś o All Access i to moim zdaniem jest najlepszy wybór jak dostaniesz kredyt z jednym z banków. Wiecej info tutaj. https://www.mediaexpert.pl/lp,8040-microsoft-xbox-all-access
  3 points
 31. Tylko series X jak masz oczywiscie finanse na to. Jeżeli jednak ci brakuje to powstrzymaj się i zaoszczędź bo sobie będziesz pluł w gębę ze nie kupiles X.
  3 points
 32. Thamas

  🇬🇧Forza Horizon 5.

  I know, it's a great game. Waiting time for loading could be because the capacity of the servers and amount of gamers.
  3 points
 33. I prefer Call of Duty even if its short. It's a great game. I still like Battlefield but with the campaign and storyline.
  3 points
 34. 2 points
 35. [email protected]ツ , poszperałem troche i znalazłem co sie stało. A więc twój tag @NiesberkPLツ zawiera kilka fraz ktore moga byc odebrane za niepoprawne w innych językach. Mowa o języku Angielskim gdzie nies a zwlaszcza Berk jest obraźliwe . Nies- znaczy odmawiać, wypierać się Berk- glupek, duren, idiota Zgaduje ze to był powód. Ja bym próbował Nies6erkPL, N1esberekPL, NiesberrkPL
  2 points
 36. Zmieniłem na Niesuberek, bo tak każdy mnie nazywał gdy nie wiedział jak wymówić mój nick. Szkoda, że nie mogłem zmienić na oryginalny, bo mimo wszystko to właśnie z tym nickiem się utożsamiam, ale trudno. Ważne, że mogłem zmienić Dzięki za chęci pomocy
  2 points
 37. As @edjazoli25 mentioned above. Update and full controller reset.
  2 points
 38. Siemka, jak w temacie. Gdzie można najtaniej kupić konsolę Xbox series X? Nie mam problemu z gotówką więc nie szukam nic na raty itp. Z góry dziekuje.
  2 points
 39. @Bartosz nie musisz iść do sklepu. Możesz online zrobić i bądź szybki bo te konsole się rozchodzą jak gorące bułeczki.
  2 points
 40. @Marnik I tam właśnie kupię. Dzięki bardzo, zobaczę również z tym All Access a jak się nie uda wtedy biorę normalnie tego z grami. Dokładnie tak zrobię ale Star Wars zostawiam.
  2 points
 41. Hi everyone, after CoD Vanguard and Battlefield 2042 are available to buy or in the trial version, I’d like to know what are your thoughts now. Do you still prefer CoD or decided that Battlefield is much better even without Campaign?? Vote and let me know your thoughts. O yeah and I’m choosing Battlefield after very short CoD campaign. Battlefield is packed with action and you still can play solo!
  2 points
 42. With whole respect to creators of CoD it’s a such a flat game. No interest whatsoever to keep it. Battlefield surprised me a lot. I simply can’t stop playing it. Such a great achievement and new idea of Multiplayer options.
  2 points
 43. I’m changing my mind as well, CoD is a copy paste game. I can’t believe it how short is the campaign-8hrs!! It’s a joke. Multiplayer crashes most of the time. Battlefield on the another side is so good, maybe it’s lack of campaign but solo option is amazing. The best multiplayer at the moment.
  2 points
 44. @MomOf2 Try this Shut down the console by pressing Power Button When console turns off release the Power Button. Unplug power cable and wait 5 minutes. Plug it back and turn the console back on by pressing the power button.
  2 points
 45. Thank you. I will order a set and then replace it myself.
  2 points
 46. The people above have described everything to you well. I will add from me that it is worth paying attention to how you move the stick, because it can be easily damaged especially when playing shooters.
  2 points
 47. @Johny definitely drifting stick. And replacement is very easy to do. Before you will take your controller apart it’s worth to check if it’s still on the warranty? Yea 🤝
  2 points
×
×
 • Create New...