Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

TomQR

Members
 • Posts

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

TomQR last won the day on September 10

TomQR had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

TomQR's Achievements

 1. @ravenekse Zgadzam się z toba w 100%, najgorszy jako prędkość ale i też jako obsługa klienta to T-mobile.
 2. @Gość Wiktor Na twoim miejscu bym napewno wybierał series X ze względu na to ze będziesz mial spokój na następne lata. Cieszę się ze przechodzisz na konsole, jakoś PC nie był mocną stroną na gry w moim przypadku.
 3. Można podłączyć xboxa pod tv tak jak pewnie masz i używając "optical in " podłącz soundbar do telewizora. Wydaje mi się że możesz przez HDMI podłączyć bezpośrednio do konsoli ale i tak potrzebujesz ekranu aby np. wybrać Spotyfi etc jak chcesz słuchać muzy.
 4. Lubię CoDa ale dla zmiany czekam na Battlefield 2042, Halo i Far Cry 6
 5. @PanSieczka9 wydaje mi się że porada @Jedrzej jest najlepsza, poczekaj na FS22 a w międzyczasie pooglądaj i zobacz jak to jest. Powiem szczerze że sam jestem ciekaw czy coś trzeba kupować tam za prawdziwe pieniądze. No wiecie ulepszenia albo lepszy sprzęt??
 6. @ ravenekse w pełni się zgodzę. Jest to pamięć flash. Warto także dodać o tym że SDD ma swoją krótszą żywotność związana z ograniczoną liczbą cykli. W średnim użytkowaniu to jakieś 5 lat.
 7. Ok, po pierwsze niestety nie wolno sprzedawać ale jak ktoś chce na siłę i znajdzie się naiwny, a w sieci ich dużo to czemu nie. Kasa leci a młody niech się męczy. Zacznijmy od gwarancji jaką zazwyczaj sprzedający daje ze konto ok i jak coś to pisz bo masz odemnie 12 miesięcy i live jeszcze jest itp- prawda jest taka że sprzedający patrzy na zarobek i odsprzeda to konto kilka razy wiec za każdym razem wywali ciebie z Live. Do tego Microsoft może w każdym momencie nałożyć bana i co? Kontakt pewnie się urwie ze sprzedającym. Gry i rejony to druga sprawa bo jeżeli są też kradzione lub tanie z innego rejonu to lipa. Pamietajmy że Microsoft może w najgorszym przypadku nałożyć dożywotnią blokadę na twoją konsolę a wtedy to tylko wyrzucić już można. Na koniec to już tylko od was zależy czy chcecie ryzykować. @ Biedronka próbuj ale szczerze nie wiem czy ci się uda. 😏 Panowie i Panie gracze a wy co sądzicie?
 8. Lubię różne kolory ale chyba ciemna paleta bardziej mi odpowiada.
 9. @Xboxziomek more bys podal co ciebie interesuje? jakaś akcja, kryminał czy może romans. Ja ostatnio czytałem "Ostatnie ostrzeżenie. Globalne ocieplenie " Jamesa Pattersona, naprawdę fajna przygoda. Polecam!
 10. No oczywiście Xbox-Vibes do tego też Facebook, Allibaba i inne strony. A i do tego też zapomniałem dodać ze na YT siedzę dużo.
 11. Może ci się przyda ta strona gdyż nie będziemy się tu dzielić twoim adresem i innymi danymi. Wpisz co trzeba a napewno znajdziesz coś tańszego. Ja tak tylko wpisałem swoje dane i znalazłem kilka tańszych taryf z fajnym pakietem. Powodzenia https://panwybierak.pl
 12. W ogóle nie używam Discord ale nie chciałbym, chociaż sam używam Xboxa i Microsoft, aby duże korporacje wszystko zagarniały. Nie wiem czy większy Microsoft będzie oddawał za darmo usługi, raczej zostaniesz bez wyjścia i alternatywy.
 13. Witam. Jest to bardzo proste i na tym ustawieniu nie będziesz się więcej męczył z jakimiś aktualizacjami gier czy systemu w ciagu dnia albo jak chcesz grać. Naciśnij przycisk Xbox na kontrolerze i przejdź do „Strona główna” Kliknij „Ustawienia”, a następnie „Zasilanie i uruchamianie”. W tym miejscu możesz ustawić konsolę Xbox tak, aby po wyłączeniu korzystała z trybu gotowości. Automatycznie wyszuka i zakończy pobieranie i aktualizacje. Wybierz „Instant-On Power Mode”. -To spowoduje, że Xbox One będzie w stanie gotowości, więc zakończy pobieranie aktualizacji gdy Xbox będzie wyłączony. Wróć do "Strona główna" i zacznij grać. Po zakończeniu możesz wyłączyć konsolę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy