Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kub4sz

Members
 • Posts

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Kub4sz last won the day on September 23 2021

Kub4sz had the most liked content!

Personal Information

 • Name:
  Kuba
 • Country
  Polska
 • Occupation
  Uczeń
 • Club/Clan
  Brak

Xbox Zone

 • Console
  Series s
 • Extra Equipment
  ??

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Kub4sz's Achievements

 1. Zanim zaczniesz majstrować i próbować wyjąć mechanicznie spróbuj tego co znalazłem online, może pomoże. Naciśnij i przytrzymaj przycisk Xbox  na środku kontrolera Xbox, aby otworzyć Centrum zasilania. Wybierz opcję Uruchom ponownie konsolę. Wybierz Uruchom ponownie. Po ponownym uruchomieniu naciśnij przycisk wysuwania obok otworu na płytę, aby wyjąć płytę. Jeśli to nie zadziała, spróbuj wysunąć płytę za pomocą kontrolera. Jakieś dźwięki wydaje w ogóle jak próbujesz wyciągnąć płytę?
 2. Mam na 14 dni na nowe konto jak chcesz? Napisz na prywatnej wiadomości lub czacie do mnie.
 3. Te listwy to dobra sprawa, sam używam ale tylko po to aby było estetycznie i ładnie. Powodzenia ze zwierzakami i elektryką.🤪
 4. @edjazoli25masz jeszcze to Metro i pytanko, czy mogę w polsce je aktywować?
 5. @AnkaW czyli podsumowując, plus co dodał@Marnik Pozdrawiam.
 6. Teże czekam bo tego co widzę to każdy nowy musi przejść prze to, prawdopodobnie dopłyniesz gdzieś ale sam nie wiem bo czekam już 30min. Chyba nikt nie wie i każdy czeka.
 7. Możesz polecić nową Back4Blood, super strzelanka i może samemu pykać.
 8. Tylko Elite2 ja bym wybierał.
 9. @edjazoli25 Ale wyjaśniłeś. Lepiej ja bym nie umiał. Sam nie wiem czy to faktycznie działa bo nigdy nie próbowałem. @Szymix daj znać jak to w realu wyglada, skomplikowanie? I faktycznie się opłaca?
 10. @Lemur zapomnij o Control bo się chłop zamęczy. Jak osobiście polecam klimaty lat 80 czyli CoD Cold War lub Hellblade- napewno polubi!
 11. A jaką prędkość masz w pakiecie? I czy to jest w 100% typowy światłowód? Bo wiesz że czasami oni robią światłowody do rozdzielni gdzieś na osiedlu a reszta to kable telefoniczne. Więc jak ludziska zasiadają do internetu wieczorem to wszystko zamula i z obiecanych 60Mbps robi się 5Mbps.
 12. Hej, ja bym patrzył na kilka rzeczy jeżeli chodzi o słuchawki. Ile ważą, jaki maja sposób połączenia do konsoli, i czy mają możliwość regulacji głośności i mikrofonu. Jeżeli chodzi o klawiaturę to szukałbym raczej tej małej kompaktowej i tu zwróciłbym uwagę na komfort położenia ręki, jakieś poduszeczki itp. A co z myszką? Nie trzeba?
 13. @wiktorek tylko na cd-Keys, moim zdaniem najlepsza strona na kody i gry. A @edjazoli25 All Access to fajne rozwiązanie.👍
 14. @PanSieczka9 Jest ich ze 40 chyba ale wg mnie najlepsze to te i nie zaczynałbym nic co jest przed 2016 Division 2016 Ghost Recon 2017 (polecam) Shadow Break 2017 Division 2 (super) 2019 Ghost Recon 2019
×
×
 • Create New...