Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PanSieczka9

Members
 • Posts

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

PanSieczka9 last won the day on August 18 2021

PanSieczka9 had the most liked content!

1 Follower

Personal Information

 • Country
  Polska

Xbox Zone

 • Console
  Xbox One S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

PanSieczka9's Achievements

 1. @Xboxziomek a wiesz ostatnio ciężko trochę, wszystko w górę idzie to i narazie rodzice musieli wstrzymać mi Game Pasa. @Kub4sz Dzięki za kod!
 2. Jak powyżej w temacie. Mogę uczestniczyć w darmowych weekendach bez passa? Mam na myśli Ultimate lub Golda?
 3. Super, narazie poczekam bo aż tyle nie grywam a mam kilka gierek na CD.
 4. Hej i nie to żebym prosił o jałmużnę, ma może ktoś jakieś kody na Ultimate albo chociaż Golda na miesiąc? Ostatnio trochę ciężko i niestety jestem bez passa. Pozdrawiam i z góry dziękuje.
 5. Cześć Aśka, też mamy bestię jamnika lol! I oczywiście do każdego skacze. Pytanko, jako coś to do ciebie walić w sprawie zmiany laptopa na nowszy?😉 bo widzę doświadczenie na forach komputerowych masz. Pozdrawiam. A tak wgl to grywasz w coś?
 6. Cieżko coś będzie znaleść na 12 miesięcy. A cenowo to różnie. Zerknij tutaj może to pomoże. https://www.cdkeys.com/xbox-live/3-month-xbox-game-pass-ultimate-xbox-one-pc-eu
 7. Witam was ponownie. Szybkie pytanko, W Fortnite wyświetla mi się komunikat co chwile że mam jakieś misje do wykonania? Można to jakoś usunąć bo się robi bardzo męczące??
 8. Dzięki, zadziałało. Zauważyłem że znowu jest w Quick Play ale teraz nie wywala do głównego. Zostawić tak czy coś muszę zmienić znowu?
 9. @edjazoli25 jak i gdzie to znajdę ?
 10. Sorki ominąłem imprezę, wszystkiego dobrego Xbox-Vibes. @ edjazoli25 super to wszystko ogarniasz z ekipą. @ NiesberkPLツ fajna nagroda, na co wydałeś?
 11. Wiesz co, lubię Fortnita ale ta Halo naprawdę konkretnie wygląda.😇
 12. Cześć @ Szymix już u nas byłeś, pamietam. Jak tam gra kupiona, działa?
 13. Cześć. Sam już nie wiem więc pytam was. Po instalacji Fortnite i nowego Halo jak wchodzę w Fortnite to odrazu wywala mnie do głównego ekranu. Zrobiłem reset ale nie pomogło, pokazuje Fortnite i dalej wyrzuca z gry. Halo gra normalnie. Coś nie tak z konsolą?
×
×
 • Create New...