Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kacyk12

Members
 • Posts

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Everything posted by Kacyk12

 1. @NiesberkPLツ no niezły ten twój nick, miejmy nadzieje że @edjazoli25 ci go nie wycofa z forum. A tak na serio to słyszałem że właśnie czasami tak jest i warto zmieniać litery cyframi itp.
 2. @edjazoli25 Właśnie sprawdziłem i tylko zadziała na innym profilu jak ten profil my wykupiony dostęp do EA games. Inaczej nie da rady ale punkt za kombinowanie.
 3. @Marnik Tak właśnie o to chodzi że nie ma bluetootha i ten adapter będzie ok tak?
 4. Hejka, jakieś propozycje co do adapterów jakie mógłbym użyć aby łączyć pada (xboxa oczywiście) pod mój starszy laptop?
 5. Party Fun GIF by Solar Impulse

  happy birthday 

 6. Stawiam na serce ale serio to wszystko chyba jest potrzebne co? @ edjazoli25 co za dziwne pytanie
 7. Cześć, VPN (Virtual Private Network) Wirtualna Prywatna Sieć pozwala ci na korzystanie z internetu lub wchodzenie na strony w innych krajach świata jako anonimowa osoba. Nam jako graczom przydatny jest jak chcesz kupić tańsze gry, passy lub cart doładowania taniej w innym rejonie. Aby to zrobić musisz przekonać sklep lub swoją konsole ze fizycznie jesteś na terytorium tego kraju i właśnie wtedy z pomocą przychodzi VPN. Dodam że fajnie sie sprawuje jak chcesz obejrzeć jakieś filmy z Netflixa których w Polsce nie ma. VPN jest przydatny również aby ukryć swój adres IP jak chcesz np coś porobić w sieci i nie chcesz aby inni wiedzieli skąd jesteś. Ceny? Raczej darmowych nie ma ale są za to bardzo tanie i oferują okres na próbę bez pobrania pieniędzy.
 8. Hi 👋 Looking for a games in Uk to buy. Inexpensive , something new as well if possible. I'm looking for something like Division2, Immortals, CoD Black Ops, etc., maybe even try a new Metro. UK shipping (I cover all reasonable costs). Chat me or use PM. Thx 🙏
 9. Możesz też jakieś sportowe gierki, np, NFS, coś z ciężarówkami itp??
 10. @ Kacyk12 bo jak zakładałem to mialem 12 lat a Kacyk bo tak mnie tata nazywał po jakimś ulubionym siatkarzu????, szczerze nie wiem o co chodzi ale jest ok i fajnie mi pasuje.
 11. Racja @edjazoli25 nawet nie pomyślałem. Jakoś tak wiesz po polsku mi lepiej. Ok, usiądę pózniej i zarzucę po angielsku, zmykam do szkoły. Widziałem na czacie że masz Division 2, coś jeszcze?
 12. Cześć wam. Kupię niedrogo gry na xbox one S, coś nowego jak można. Szukam czegoś jak Division2, Immortals, CoD Black Ops itp, może nawet skuszę się na nowe Metro. Wysyłka UK (pokrywam wszelkie koszty).
 13. @PanSieczka9 to chyba będzie najlepszy wybór i myśle ż[email protected] powinnaś się skusić na niego.
 14. @Xboxziomek Ja patrzę na wagę i sposób łączenia z konsolą. Do tego czy maja wbudowaną regulacje głośności i czatu. Klawiatura to zawsze zostaje jak komfortowo ręka leży i też polecam te mniejsze gamingowe.
 15. Siemka. Oczywiście moi rodzice powiedzieli abym się dzielił moją konsolą z młodszym bratem bo on gra w Roblox i potrzebuje jakiejś klawiatury aby z nimi pisać itp. Jest coś na pada abym mógł podłączyć? I jak tak, to ile to może kosztować?
 16. U mnie Orange tak zamulał że masakra. Tak więc niestety Orange jak dla mnie.
 17. I love this game, probably the best pet ever.
 18. Ok, I understand now. So ask them to put value below £39 that is around 200pln?
 19. Hi guys. As you know I’m Polish guy living in Uk and this is why this time asking in eng. If I have ordered something from EU or family from Poland going to send me a parcel I have to pay extra charges when collecting?
 20. I love games with good storyline so I’m definitely looking for CoD!
 21. No to tez dorzucę dwa do wyboru SunnYF1Ghter Dark5EA
×
×
 • Create New...