Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patryk

Members
 • Posts

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Patryk last won the day on July 15

Patryk had the most liked content!

Personal Information

 • Name:
  Patryk
 • D.O.B
  30/04/06
 • Country
  Polska
 • Occupation
  Uczeń

Xbox Zone

 • GameTag
  Sorki ale nie.
 • Console
  Xbox oneS
 • Extra Equipment
  Elite pad

Recent Profile Visitors

816 profile views

Patryk's Achievements

 1. A próbowałeś zmienić trochę na inny. Ja wiem że normalnie można wpisać ale właśnie na drugim etapie może coś wyskoczyć. Może w innym języku to coś znaczy złego??
 2. @Bartosz nie musisz iść do sklepu. Możesz online zrobić i bądź szybki bo te konsole się rozchodzą jak gorące bułeczki.
 3. Witam. Jako że już skończyłem przygodę z Assassin mam na sprzedaż 3 serie na sprzedaż. Assassin's Creed-Syndicate-40pln Assassin's Creed-Origins- 50pln Assassin's Creed-Odyssey-50pln Lub wszystko razem, i to chyba najbardziej preferuje, za 120pln. Jak coś to pisać tu lub na priv proszę. Przesyłka za darmo, tylko na terenie Polski.
 4. Cześć Kamila, tez mi się wydaje ze super rozwiązaniem będą właśnie te słuchawki bo są w 100% dopasowane pod tą właśnie konsole i w pełni kompatybilne. Cenowo też super bo wychodzi około 450 zł w MediaMarket lub w X-com.
 5. Hejka Panowie. Dodam na boku że temat się zmienia z opinii na jak to zrobić. @Szymix dokładnie jak @Xboxziomek napisał i @ edjazoli25 w innym poście. Szczerze ja to bym najpierw kupił coś taniutkiego tak na próbę i jak zadziała to już porządną grę.
 6. @Szymix jak najbardziej polecam kupowanie z innych regionów. Sam od czasu do czasu kupuję z Brazylii bo tam są porostu tańsze. Jak @Xboxziomek wspomniał, musisz zmienić region w konsoli a dopiero póżniej instalujesz na polski. Jeżeli tego nie zrobisz to niestety pozostaniesz z językiem angielskim bo nie będziesz miał polskiego dubbingu w Ameryce Południowej czy Azji.
 7. @xbox_vibes.wiki musisz pamiętać że szybkość na speedtescie to szybkość do twojego routera. Później to już twoja domowa sieć. A więc około polowe tracisz na zwykłe „wykorektowanie błędów”-standard itp. Teraz jeżeli używasz routera z dwoma pasmami to podziel to przez 2 czyli po 150m/s na pasmo. Dostałaś nowy router?? Jeżeli utrzymuje ci się 40 na konsoli to ok, bardziej chodzi o to że spadków nie masz. Zawsze warto się skontaktować z siecią i pewnie coś doradzą. Ogolnie 40m/s to dobry wynik i jest to średnie dla światłowodów.
 8. Tak ta promka jest dla nowych kont i musisz mieć nowe konto z nowym mailem, gametagiem. Wszystkie gry możesz dzielić a nawet ciagle używać gametagu na którym normalnie masz gry, postępy itp.
 9. Its a multiplayer with single player option on the tv, so no split screen option my friend.
 10. Płatki i dużo owoców. Do tego kawunia i początek dnia znakomity.
 11. @ravenekse masz racje z jednej strony bo faktycznie możesz używać mniejszych dysków na przemian w kieszeni do gier i PC bez potrzeby formatowania za każdym razem i tracenia gier. Z drugiej strony jak kupi 1T i przeznaczy go pod konsole tylko to lepiej cenowo mi się wydaje bo 2T już można wyrwać za około 350 złotych.
 12. Moja dziewczyna czasami coś tam ze mną zagra ale tak na ogół to swoje książki czyta.
 13. @wiktorek Jedna uwaga która umknęła innym, pamiętaj aby zwrócić uwagę na rejon na jaki kupujesz musi być UE lub Worldwide( Unia Europejska/Świat)
×
×
 • Create New...