Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Patryk

Members
 • Posts

  96
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Patryk last won the day on July 15

Patryk had the most liked content!

Personal Information

 • Name:
  Patryk
 • D.O.B
  30/04/06
 • Country
  Polska
 • Occupation
  Uczeń

Xbox Zone

 • GameTag
  Sorki ale nie.
 • Console
  Xbox oneS
 • Extra Equipment
  Elite pad

Recent Profile Visitors

470 profile views

Patryk's Achievements

 1. Tak nie ma żadnego problemu. Jak @ edjazoli25 napisał kupisz przełączę np tutaj- HARDPC a jak byś jeszcze dokupił ten dodatkowy adaptor( XBOX ADAPTOR) to już bajka bo ustawienia masz pod ręka( wyciszanie, mix etc) Na koniec, nic nie jest pewne czy zadziała bo różnie z tym bywa ale jestem pewien na 99%.
 2. Sofa oczywiście jeżeli chodzi o granie na luza. Ale sam wiem że ci wszyscy zawzięcie gracze „aby wygrać” to na fotelach, klawiaturach i monitorach. Ja podchodzę z wyluzowania do każdej partyjki.
 3. A wiec ogrywanie skończone i mogę napisać kilka słów o wyżej wymienionych grach.
 4. Cześć wam. Zastanawiam się jaka jest różnica pomiędzy dwoma rodzajami dysków zewnętrznych SDD a HDD? I czy to prawda że jedne są lepsze do konsoli a inne do Peceta?
 5. Jak chyba większość was wole i oczywiście głosuje na sofę. Do tego paczka chrupek i kilka piwek.
 6. Ja używam Spotify ale tego darmowego, nie mam jakiś tam ulubionych utworów tak więc słucham to co akurat leci, przeważnie pop i nowości które są na rynku.
 7. Not new but good-MadMax ?
 8. No właśnie daj znać jak poszło.
 9. A może coś polskiego Sweat wygląda ok lub Bóg Internetów
 10. Faktycznie podobny do oprogramowania Apple i szczerze bardzo mi się podoba. Już używam i same plusy jak narazie.
 11. Gałki albo grzybki to profesjonalnie analogi. I takie też znajdziesz tutaj w dobrej cenie około 5zlotych https://konsolowo.pl/pl/kontroler-xbox-one/832-analog-v2-3d-alps-kontrolera-xbox-one-5903981901425.html Dodam również ze ALPS V2 to oryginalne podzespoły których używa sam Xbox. A jak trudno to wymienić? To zależy od umiejętności i cierpliwości-powiedzmy ze jakieś 20-30 minut. Powodzenia i daj znać jak poszło.
 12. To musi coś być nie tak z padem, ale szczerze sprawdź a najlepiej wymień baterie na nowe aby mieć pewność. Czasami taka błahostka powoduje duży problem😉
 13. @ xbox_vibes.wiki najlepiej napisz co masz i na jak długo, czy kody masz czy miesięczne odnawianie, bo jeżeli się pytasz czy 3 miesiące za 4 pln będzie długo to prawdopodobnie przez 2 może 3 miesiące. Jak masz już Golda kupionego i nawet wykupisz Ultimate to będziesz miała szanse przenieść wszystkie niewykorzystane miesiące z Golda do Ultimate za darmo i dostaniesz tyle samo miesięcy. Jeżeli ci chodzi o to czy jak kupisz Ultimate teraz to czy ci nie przepadnie? To nie, nie ma możliwości przetrzymania i wykorzystania później gdyż jest to subskrypcja miesięczną a nie kod. Mam nadzieje że wyjaśniłem wszystkie możliwości? Jak coś to pytaj.
 14. @NiesberkPLツ dobrze powiedziane, tu w polsce to chyba wszyscy lubią majsterkować zwłaszcza ze wszystko drogie a samemu to jednak najlepiej.

General conversation

General conversation

Chatroom Rules

Polite language please.

Any longer or complicated questions, please use main Forum.

We are alway here to help, however we have own life as well so be patient with chat.

Express yourself, have a fun and chat.

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy