Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤B艂膮d E-206 w konsoli Xbox oneX.鉁旓笌

Guest MujioSX
 Share

Go to solution Solved by Grano22,

Recommended Posts

Guest MujioSX

Hejka, wywali艂o mi b艂膮d E-206 i po szybkim resecie nic si臋 nie zmieni艂o. Ca艂y czas mam tem kod i nic si臋 nie zmienia. Mam Xbox one X i nie wiem co mog臋 zrobi膰 aby nie resetowa膰 kompletnie do ustawie艅 fabrycznych?

• xTeam
  • Solution
5 minutes ago, Guest MujioSX said:

Hejka, wywali艂o mi b艂膮d E-206 i po szybkim resecie nic si臋 nie zmieni艂o. Ca艂y czas mam tem kod i nic si臋 nie zmienia. Mam Xbox one X i nie wiem co mog臋 zrobi膰 aby nie resetowa膰 kompletnie do ustawie艅 fabrycznych?

Siemka, pr贸bowa艂e艣 mo偶e zainstalowa膰 r臋cznie zaktualizowa膰 "z predrive'a"? . Te偶 by艂e艣 w insiderach czy nie?聽

Guest MujioSX

By艂em w insiderze ale go wy艂膮czy艂em.聽
I nast臋pny krok to chyba przywr贸cenie 聽ustawie艅 fabrycznych. S艂uchajcie,聽mog臋 jako艣 zgra膰 wszystko na pendrive, wiecie ustawienia itp aby mie膰 p贸藕niej jak konsola b臋dzie zresetowana?

Ten b艂膮d to tylko zostaje przywr贸cenie do ustawie艅 fabrycznych .Zr贸b wcze艣niej kopie 猡碉笍
Naci艣nij przycisk聽Xbox na padzie, aby otworzy膰 stron臋 g艂贸wna, wybierz kolejno pozycje Profil i system > Ustawienia > System >聽Kopia zapasowa聽i transfer > Wykonaj聽kopi臋 zapasow膮聽聽ustawie艅, a nast臋pnie wykonaj instrukcje wy艣wietlane na ekranie, aby zapisa膰聽kopi臋 zapasow膮 na dysku zewn臋trznym.聽

Guest MujioSX

Hej wszytsko zrobi艂em 聽ale dalej lipa, dalej wywala b艂膮d. Chyba oddam do naprawy bo mam na gwarancji jeszcze. No chyba ze co艣 jeszcze mo偶ecie doradzi膰?聽

• Administrator

Niestety wyglada faktycznie na to ze musisz odes艂a膰 konsole do naprawy. Najprostszy spos贸b to zg艂osi膰 si臋 do miejsca zakupu a oni ju偶 ciebie poprowadz膮 co i jak. Fajnie ze jest na gwarancji tak wi臋c mo偶e zostanie szybko wymieniona i wr贸cisz do grania.

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy