Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Hejka pytanko czy ktoś z was korzysta z Razer wolverine pierwszej edycji? 

Mam w planach kupić ale chciałabym znać opinie osób które użytkowały to cacko.

Nie ukrywam że podoba mi bo świeci😅😅

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply

Ok świeci, wiemy że to fajna rzecz ale trochę ten kabel mnie nie przekonywuje. Do tego kabel do słuchawek i masz kable wszędzie. Ogólnie wyglada super i muszę powiedzieć ze dużo profesjonalistów używa go do grania. Jak planujesz go używać z bliska przed monitorem czy gdzieś dalej na sofie dla relaksu?

Jak można to ile kosztuje- 700zl? Czemu nie uderzysz w elite2? Bezprzewodowy do tego bezprzewodowe słuchawki i masz naprawdę fajny zestaw. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Prawda, ten przewód to trochę tak jak z innymi tańszymi kontrolerami...ale pytanie jest czy będziesz grała z monitora, dość blisko? Jak tak to ok, naprawdę dobry kontroler nic nie można mu zarzucić, Przyciski super klikają, czuć ta różnice. Masz jak w elite "łapki" z tylu, trochę inaczej zamontowane ale są ok. I jak @Xboxziomek wspomnial, jakie masz słuchawki, przewod czy bez? 

Link to comment
Share on other sites

@xbox_vibes.wiki  pyta się co myślicie nie co polecacie. Ogólnie pad jest kozak i super pracuje, masz wymienne części i łopatki. Możesz oczywiście programować na różne sposoby no i przewód to fakt jest ...ale pamietajmy ze używany jest przez pro

co siedzą przed ekranem nie tv.

Link to comment
Share on other sites

@xbox_vibes.wiki  znajomy miał przez jakiś okres ale oddał bo denerwował go ten długi kabel, przeszedł na elite2. Ale pozatym mówił ze super kontroler, czuć ta moc i wszystko chodzi super, łopatki, przyciski. Jedna rzecz to która tez była super do czasu to te ledy-fajna rzecz ale jak grasz w nocy to przynajmniej ja lubię jak pad nie swieci a w ciągu dni zbyteczna rzecz. Sam w sobie kontroler kozak jak pisze @Patryk

Jak zdecydujesz się to daj znać.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...