Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Cześć, to znowu ja. Co to jest ten”Ping” w konsoli xboxa? Do czego to służy i czy można to jakoś ustawić? Jakaś wartość musi być bo dużo osób na live o tym mówi a głupio mi się zapytać tam.

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Admin

Ping jest od internetu

 

Mówiąc jaśniej im mniejszy ping tym lepsza rozgrywka bez lagów, a gdy jest bardzo dużo to nie możesz nic praktycznie zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Ping jest to czas potrzebny na komunikację konsoli Xbox i serwera gry, czyli konsola rozmawia z grą. Im niższa liczba, tym szybciej twoja postać będzie reagować na polecenia bez żadnych lagów itp.150 milisekund to minimum dla dobrego grania a wszystko poniżej 50 to doskonały ping. Możesz go sprawdzić, odświeżyć na konsoli. Dużo zależy od twojego dostawcy oraz jakie są przeciążenia na sieci jak dużo osób w danej chwili korzysta z internetu. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Tak to prawda, potrzebujesz jak najmniejszy Ping ale wszystko od 70 do 50 jest ok. Zawsze warto wziasc dostawce na próbę i zerknąć w konsoli jaka masz prędkość Ping. Jak coś to daj znać a powiem ci gdzie i jak to sprawdzić i jak zresetować/odświeżyć bo czasami to wystarcza aby zmniejszyć prędkość .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...