Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

馃嚨馃嚤Polski Netflix w Irlandi.

Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Cze艣膰, jak ju偶 wiecie mieszkam w Irlandii i mam angielski Netflix. Jest jaka艣 szansa abym m贸g艂 u偶ywa膰 polskiego? Nie znam聽si臋 za bardzo na kompach ale jak powiecie co i jak to napewno ogarn臋. S艂yszalem co艣聽w szkole od dzieciak贸w聽o vpn czy co艣聽takim.

• Administrator

Cze艣膰 i Dzi臋ki za rejeatracje. Mo偶esz u偶ywa膰聽VPN -Virtual Private Network (Wirtualna Prywatna Sie膰) polega to na zmianie twojego adresu IP z UK powiedzmy na Polski i wtedy jak otworzysz Netflix to bedzie ci pokazywac Polska biblioteke film贸w. Nie jest to drogie I wychodzi jakie艣聽拢2/mo. Ja mam dwa lata w cenie 拢54 i 15 kraj贸w聽do wyboru.聽
I dwie sprawy na koniec,聽prosz臋聽dodawaj flagi na pocz膮tku tematow i Nie mow prosze鈥滱ngole鈥 bo troche to obra藕liwe a staramy sie by膰聽miedzynarodowi-poprawi艂em twoj wpis troch臋.馃槣

• Administrator
  • Solution

Hej, sorry za p贸藕ne odpisanie ale troch臋 zaj臋ty by艂em.聽
Wejd藕 na聽https://surfshark.com聽i wybierz plan kt贸ry ci si臋 podoba, ja my艣le ze 拢53 na dwa lata jest najlepszy. Zap艂a膰 przez PayPal (lepsze ni偶 karta no masz ochron臋 zakupu) i stw贸rz konto. P贸藕niej 艣ci膮gnij app na tv, mobile czy komputer. Po zalogowaniu b臋dziesz widzia艂 list臋 serwer贸w z danego kraju. Za ka偶dym razem jak wybierzesz i po艂膮czysz si臋 z danym krajem po odpaleniu netflixa b臋dziesz mia艂 list臋 film贸w z tego kraju. Naprawd臋 艂atwo to si臋 robi.聽
Jeszcze jedno, masz 30 dni na wycofanie si臋 z planu jak ci nie pasuje.聽
B49AC390-8C24-4EB7-ADDA-07AB56E21F86.jpeg1B345B97-84A4-4A9A-9332-1E8ABA5E6D6F.jpeg