Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Cześć wam. Zastanawiam się kiedy w końcu wyjdzie Battlefield 6 i czy w ogóle wyjdzie? Tak samo jak myślicie czy to prawda ze tylko PC i series x/s będą miały nową B6? Ograłem ostatnio prawie wszytskie części i chciałbym ograć i szóstkę ale jak nie będzie na one S to trochę lipa.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 15
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Dobre pytanie i szczerze nie widzę aby ta gra została wypuszczona tylko na seriesX/S, ale mówiąc to nigdy jic nie wiadomo??Z czasem będzie kompletne przejście na mowy system ...Z tego co wiem to więcej informacji zostanie wypuszczonych w Maju i wtedy dowiemy się więcej. Premiera zostaje jak zwykle na okres jesienny który wiąże się z gorsza pogoda i kupowaniem więcej gier bo siedzimy w domu częściej ( zawsze tak to działa). Jak będę wiedział więcej to napewno odświeżymy temat. 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Xboxziomek napisał:

Może tak mówią tylko dlatego aby większe zainteresowanie było a na grę tak w ogóle to też czekam. 

Może i masz racje, tylko tak mogą zwiększyć zainteresowanie a później jak powiedzą ze „One” też to wszyscy się rzucą. Typowy marketing  

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Xboxziomek napisał:

Nie no chyba nie zrobią tego, to jak strzelenie sobie w stopę. Może tak mówią tylko dlatego aby większe zainteresowanie było a na grę tak w ogóle to też czekam. 

Teraz też sporo deweloperów nie chce wydawać gier na starsze generacje, bo się boją, żeby nie było jak z Cyberpunk. EA to duża firma, która jasne często popełnia błędy jeśli chodzi o dopracowanie projektu itp. ale wydaje mi sie, że Battlefield to tak duża marka, że postarają się go odpowiednio zoptymalizować pod starsze generacje. Na razie to możemy się tylko domyślać, więc zostaje nam czekać na jakieś oficjalne info. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć! Dzisiaj twórcy opublikowali informację na temat nowej części Battlefield. Może na razie nie jest ich dużo, ale chociaż wiemy, że prace trwają, znamy przybliżoną datę premiery i wiemy kto pracuje nad grą. Tutaj możecie przeczytać wszystkie informacje - https://www.ea.com/pl-pl/games/battlefield/news/battlefield-franchise-update-oskar-gabrielson?fbclid=IwAR2mdgq52xT9FxT_93ILnbtxptAt6Pi2feK2dH3cd1Spkp-9O5ouHc1_PDo

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

I wszystko jasne Panowie i Panie.

"Epicka skala. Wojna totalna. Szalone, niespodziewane momenty. Zmieniająca rozgrywkę destrukcja. Widowiskowe bitwy, wypełnione większą liczbą graczy i ilością zniszczenia niż kiedykolwiek przedtem. Wszystko to dzięki możliwościom PC i konsol nowej generacji."

 Z tego co ja rozumiem to nie ma szans na wsteczna kompatybilność tylko dlatego że aby osiągnąć widowiskową rozgrywkę na nowym poziomie potrzebujemy niestety nowej generacji konsol.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...