Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤xCloud na iPhone-czy jest sens?

Recommended Posts

Cze艣膰, w艂a艣nie czyta艂em nowy temat od @Xbox Team

I zastanawiam si臋 czemu tak bardzo Apple nie chcia艂o xCloud app na iPhonach i czy jest wog贸le sens aby by艂y dost臋pne na tym systemie?聽Nie wiem czy du偶o m艂odzie偶y聽posiada iPhony bo s膮 cholernie drogie a wi臋kszo艣膰 i tak lata na Androidach.

• xTeam

Podejrzewam, 偶e firmy po prostu nie dosz艂y do porozumienia, Apple te偶 ma swoj膮 polityk臋 odno艣nie dodawania takich aplikacji, a Microsoft mo偶e聽nie chcia艂 i艣膰 na kompromisy wi臋c stwierdzili, 偶e udost臋pni xCloud w przegl膮darce. Moim zdaniem jest sens, aby ta us艂uga wesz艂a na IOS.聽Pomimo ceny tych urz膮dze艅 nadal du偶o ludzi聽je kupuje, a聽wiem, 偶e du偶o os贸b czeka艂o a偶 ta us艂uga wejdzie na urz膮dzenia Apple. Sporo do mnie pisa艂o, czy nawet mo偶na by艂o zauwa偶y膰 zainteresowania na r贸偶nych forach czy portalach.聽

No wiem, ale dalej s膮dz臋 偶e聽chodzi艂o聽o kas臋. A nikogo m艂odego nie sta膰 na iPhona wiec zostaje za og贸lnym banem z Apple. Z reszta wydaje mi si臋 ze kasa wydana na xCloud to strata czasu i pieni臋dzy. W ko艅cu ile os贸b gra na malutkim ekranie??? Lepiej wyda膰 t膮 kas臋 na darmowe gry i mo偶e promocyjne akcesoria.聽聽

• Administrator

@Xboxziomek聽pewnie ze jest sens. Ja sam korzystam z Apple i nie wyobra偶am sobie u偶ywania innego systemu, ponadto mamy ponad 1bilion ludzi kt贸rzy u偶ywaj膮 iPhone i pozosta艂e 650 milion贸w z iPadami i laptopami. 聽Zobacz ile os贸b podr贸偶uje i wiem i rozumie ze nic聽聽nie zast膮pi konsoli ale w czasie podr贸偶y taki malutki ekranik mo偶e uratowa膰 zwi膮zek, rodzine i czas podr贸偶y z p艂acz膮cymi dzie膰mi. Zaufaj mi wiem, by艂em, prze偶y艂em to. A pieni膮dze?? Oczywi艣cie chodzi艂o o pieni膮dze jak i z np Fortnite kt贸re nie zgodzi艂o si臋 odp艂atnego app w Apple.Trudno to jest ich wewn臋trzna polityka ale przyznam ci punkt za to ze faktycznie, gracze powinni liczy膰 si臋 pierwsi, nie pieni膮dze.聽
Wart doda膰 ze innym powodem by艂o tez to ze Apple wypu艣ci艂o w okresie jesieni sw贸j w艂asny 鈥瀏amingowy app鈥 -Apple聽聽Arcades鈥澛爄 chyba nie widzia艂o im si臋 wsp贸艂pracowa膰 z MS na ten okres reklamy i marketingu. Ludzie nie byli zachwyceni jednak ta platforma聽聽i chyba w ko艅cu xCloud zawita w Apple na sta艂e jako profesjonalna platforma dla graczy.

Pozdrawiam i dzi臋ki za temat.

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.