Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

• Administrator

@MomOf2聽I can鈥檛 stand this adverts etc as well!! @xAgresywny聽great question and little bit connected to our forum as from the begging I was saying we are not looking for profit and we will remain 鈥淎dds Free鈥-only selective partners or ads will be allowed in the future.聽

Mnie denerwuj膮聽bardzo te reklamy co wyskakuj膮 co chwile i nawet jak chcesz nacisn膮膰 next to zabieg ciebie do innej strony. Na portalach bardzo nie lubi臋 jak ludzie zaczynaja si臋 wyzywa膰 niepotrzebnie. A ciebie co denerwuje @xAgresywny?聽

No w艂a艣nie a ty nie odpowiadasz @xAgresywny? Mnie chyba najbardziej denerwuj膮 te wyskakuj膮ce reklamy i czasami chcesz klikn膮膰 co艣 a reklama automatycznie ci si臋 przesuwa i na ni膮 klikasz. Plus nie lubi臋 tego na niekt贸rych stronach ze nie ma mo偶liwo艣ci kontaktu z obs艂uga klienta. Facbook czy Microsoft w k贸艂ko i k贸艂ko chodzisz i lipa.

Reklamy mnie wkurzaj膮 i dlatego mam zainstalowany addblock, ale聽聽nieraz nawet to nie pomaga. Zauwa偶y艂em聽聽te偶聽jak nieraz wejd臋 na stron臋 to p贸藕niej na Fb i w mailach dostaje spamy o tej w艂a艣nie tematyce. Masakra!

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...