Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚞馃嚙馃嚨馃嚤"C" XGP|honest reviews/rzetelne recenzje|04.2021|

GMd4d
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Administrator

D艂ugo si臋 zabiera艂em za magiczn膮 a jak偶e d艂uga list臋 z litery 鈥濩鈥, c贸偶 mog臋 powiedzie膰? Lista troch臋 d艂uga a偶 mi miejsca zabrak艂o plus nie chcia艂em usuwa膰 swoich gier. Dlatego wybra艂em tylko kilka tytu艂贸w kt贸re mnie zainteresowa艂y i spodoba艂y mi si臋. Je偶eli nie ma tu danego tytu艂u to znaczy ze jedna gwiazdka jak dla mnie lub nie znalaz艂em czasu. Postaram si臋 by膰 przykladniejszy z 鈥濪鈥澛

Hide?Collapse Text

1.5* Call of the Sea- naprawd臋 fajna gra w kt贸r膮 gra艂em ju偶 wcze艣niej. By艂y to super godziny kt贸re sp臋dzi艂em z tym tytu艂em. Du偶y plus to to 偶e mo偶esz sobie stworzy膰 ekip臋 i naprawd臋 poczu膰 si臋 jak 鈥濨lack Beard鈥.聽
2.4* Crackdown 3, lekka gra z fajna akcj膮. Mo偶esz gra膰 w聽dwuosobow膮 co-op lub jednoosobow膮聽kampanie. 100% lepsza ju偶 cze艣膰 z 360.

3.2* Sam nie wiem co mam powiedzie膰 o tej grze, by艂a fajnie reklamowana jako Polska pere艂ka a jednak mi nie podesz艂a. Sam nie wiem czemu, mo偶e 偶e jednak tam mroczna historia jest troch臋 jak 鈥瀎laki z olejem鈥??? Daj臋 2聽gwiazdki tylko dlatego 偶e to jest moja, szczera聽聽opinia a wiem ze du偶o os贸b na socialu m贸wi 偶e 鈥瀎antastyczna gra鈥澛

4. 2* Chcia艂em spr贸bowa膰 czego艣 innego wiec ostatnia gra jak膮 przetestowa艂em by艂a Code Vein- ci臋偶ka gra w kt贸r膮 praktycznie trzeba gra膰 z innymi osobami. Przechodzenie bos贸w bardzo trudne i bez pomocy praktycznie nie masz szans. Je偶eli szukasz gry na spokojny wiecz贸r lub weekend to nie jest gra dla ciebie. Pewnie jest wielu zwolennik贸w tej gry ale niestety nie ja.聽

Powiem szczerze 偶e z 鈥濩鈥 nie ma du偶ego wyboru. Jedyne gry jakie bym poleci艂 to Call of Sea5*, Crackdown3* oraz moja ulubiona Control5*.聽
Control jest to gra kt贸ra mo偶e i zaczyna si臋 powoli ale jak ju偶 si臋 wkr臋cisz to jedyne co ci pozostanie to d艂ugie godziny grania. Super fabu艂a, no i oczywi艣cie osadzona w Polsce.

Call of聽the Sea-fajna gra 5 gwiazdek.聽

Carrion-taka sobie 3 gwiazdki.聽

Carto-lipa 1 gwiazdka.聽

Celeste-lipa 1 gwiazdka.聽

Children of Morta- fajna gra 3 gwiazdki.聽

Cities Skylines-ok 3 gwiazdki.聽

Cluster Truck-fajna 4 gwiazdki.聽

Code Vein-fajna 3 gwiazdki.聽

Control-super 5 gwiazdek.聽

Costume Quest 2-nie dla mnie 2 gwiazdki.聽

Crackdown 3-fajna 4 gwiazdki.聽

Cricket 3-mo偶e by膰 3 gwiazdki.聽

CrossCode-lipa 2 gwiazdki.聽

Cyber Shadow-dziwna gra 3 gwiazdki.聽

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.