Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

  • Replies 6
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Szczerze mówiąc każda kamerka powinna pasować i działać. Ale pamiętaj ze jak masz coś co ma z 10 lat to sterowniki mogą być za stare tak więc polecam coś nowszego. 
Wydaje mi się ze lepiej abyś sam wybrał z trzy kamerki które ci się podobają a my możemy doradzić która wybrać bo jest tyle modeli, na PC, na laptopa, zaczepiane, stojące z mic, bez itp. tak więc wybierz 3 i daj znać. 
Instalacja jest bardzo łatwa, po wybraniu kamerki wyjaśnię jak to zrobić. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Zostałbym z pierwsza powiem to szczerze ale jak masz tak wysoki budżet nawet bym się skusił na tą drugą opcje. Zapomnij o Xbox Kinect, używka i chociaż ma lepszy mikrofon to jednak korzystał będziesz ze słuchawek itp. Plus nie będzie już wykorzystywany w przyszłości, niestety powoli odchodzi w zapomnienie. ( moje zdanie )

Link to comment
Share on other sites

O Xbox zapomnij bo już jest przestarzała a Microsoft nie wypuszcza już nowych, plus jest z naprawy. No chyba ze chcesz dobie pluć w brodę. Z dwóch wybrał bym pierwsza bo po pierwsze tańsza a specyfikacje jak już porównasz to mają bardzo podobną. Ale zerknij na tą tutaj, pierwsza między twoimi cenami i jest naprawdę dobra Logitech a druga tez dobra plus stojaczek-pomocny jak grasz z Xboxa- Reddragon Apex (super dla graczy!)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...