Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Cześć, to znowu ja. Jak już pisaliście nie można  sprzedać gier cyfrowych. To mam pytanie, czy można sprzedać konto z grami których już nie chcesz? No wiecie, ktoś chce a ja po uzgodnieniu zmieniam dane na jego i daję mu hasło i po sprawie. Tylko jak on będzie grał z mojego konta jak będzie miał już swoje?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Szczerze nic ciebie nie zatrzyma przed zmianą konta na inna osobę. I dużo osób tak robi. Czy jest to wbrew Xbox regułom?Tak.

Pytanie gdzie się ogłosisz bo dużo , praktycznie każde platformy, usuwają takie ogłoszenia. 
 

2 hours ago, Kub4sz said:

Tylko jak on będzie grał z mojego konta jak będzie miał już swoje

Podłączy twoje/swoje konto pod swoją konsole rodzinna tak wiec nie jest to problem. Tylko logistycznie jest mały problem, za każdym razem odsprzedajesz kilka gier? A co jeżeli ktoś chce tylko jedna? Tworzysz dużo kont z jedna gra tylko?-jak tak to ktoś musi tez mieć więcej kont i logować się w każdym za każdym razem jak chce zmienić grę. 
Mysle ze na przyszłość warto kupować(cena jest taka sama) cd gry jak myślisz o odsprzedaniu bo dużo łatwiej. 
Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Penie ze da radę ale pytanie czy znajdziesz kupca? Musi to hyc ktoś kto ci zaufa że dasz mu login itp. Plus pamiętaj ze wszystko z twojego konta przejdzie, profil, punkty, postęp itp. Czy naprawdę warto? Niewiem, no chyba ze masz konto z dziesiątkami gier i to fajnymi i ktoś je chce wszytskie. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...