Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Granie z xboxa na laptopie.

Patryk
 Share

Go to solution Solved by Xbox Team,

Recommended Posts

Cze艣膰 wam. Wie偶 ze wi臋kszo艣膰 ludzi gra na tv聽ale moje pytanie jest czy znajd臋 jakie艣 prze艂膮cze hdmi do hdmi aby swojego聽xboxa 聽pod艂膮czy膰 do swojego laptopa i korzysta膰 z niego jako ekranu?聽Czasami wole bli偶ej widzie膰 gr臋.聽

W膮tpi臋 aby to si臋 uda艂o bo laptopy przewa偶nie maj膮 hdmi wyj艣cie a nie wej艣cie. No chyba se masz jeden z najnowszych z dwoma in i out . Dodam ze bardzo rzadko si臋 zd膮偶aj膮 takie laptopy. Czemu nie grasz na bezpo艣rednio z PC z pod艂膮czonym padem?聽

• xTeam
  • Solution

@Kacyk12聽dobrze napisa艂 wi臋kszo艣膰 laptop贸w ma聽wyj艣cie nie wej艣cie, wi臋c tak nie pod艂膮czysz. Ale oczywi艣cie jest spos贸b, z kt贸rego akurat sam korzystam. Wpisz sobie w wyszukiwark臋 video grabber lub hdmi grabber i wyskocz膮 Ci karty przechwytuj膮ce wideo. Wa偶ne 偶eby by艂o z USB na HDMI. Ja mam akurat tak膮 kart臋 jak na za艂膮czonym zdj臋ciu. Pod艂膮czasz kart臋 przez USB do laptopa a do HDMI wpinasz si臋 konsol膮. Aby obraz z konsoli si臋 wy艣wietla艂 musisz pobra膰 program np. OBS. W OBS'ie dodajesz urz膮dzenie do przechwytywania wideo, w opcjach wybierasz swoje urz膮dzenie (u mnie akurat sie to nazywa USB Video), jak dodasz 藕r贸d艂o obrazu to klikasz prawym przyciskiem myszy na podgl膮d i wybierasz opcje wy艣wietlanie na pe艂nym ekranie i koniec. Jakby Ci nie dzia艂a艂 d藕wi臋k to dodaj wej艣cie d藕wi臋ku i powinno by膰 git. U mnie urz膮dzenie si臋 dobrze sprawuje tak偶e mog臋 w 100% poleci膰. Jak b臋dziesz chcia艂 to je艣libym znalaz艂 mog臋 Ci podrzuci膰 aukcje na kt贸rej to kupowa艂em. Mam nadziej臋, 偶e to dobrze wyt艂umaczy艂em, jak co艣 to pisz.聽

large_1.jpg

• Administrator

@Xbox Team聽bardzo dobrze to opisal i zaznaczam jego odpowiedz jako rozwiazanie. Ja tylko dodam krotkie wyjasnienie jezeli chodzi o hdmi w laptopach.

Hide?Collapse Text

Musisz mie膰 wej艣cie 鈥漣n鈥 na laptopie a to si臋 nie zdarza cz臋sto( wr臋cz bardzo rzadko jest dodatek w podzespolach jako karta hdmi), zazwyczaj masz wyj艣cie. Sygna艂y przychodz膮ce z HDMI musz膮 zosta膰 zdekodowane( przekodowane), co wymaga okre艣lonego dodatku, kt贸rego zwykle nie ma w laptopach. A poza tym聽聽ekrany laptop贸w to zwykle panele LCD, kt贸re u偶ywaj膮 innego napi臋cia ni偶 zwyk艂e monitory, zwane niskonapi臋ciowym sygna艂em r贸偶nicowym (LVDS), 聽z艂膮cza te偶 s膮 inne.Chocia偶 z艂膮cza HDMI s膮 takie same, sygna艂y nie b臋d膮 przesy艂ane, wi臋c mo偶esz pod艂膮czy膰 jeden koniec kabla HDMI do konsoli Xbox, a drugi do laptopa, ale laptop nie odbierze 偶adnych sygna艂贸w.

19 godzin temu, Kacyk12 napisa艂:

W膮tpi臋 aby to si臋 uda艂o bo laptopy przewa偶nie maj膮 hdmi wyj艣cie a nie wej艣cie. No chyba se masz jeden z najnowszych z dwoma in i out . Dodam ze bardzo rzadko si臋 zd膮偶aj膮 takie laptopy. Czemu nie grasz na bezpo艣rednio z PC z pod艂膮czonym padem?聽

Nie mog臋 gra膰 z p艂yt na PC wi臋c聽myslalem o pod艂膮czeniu jako ekran. @Xbox Team聽 dzi臋ki za pomys艂. Zerkn臋 online i kupi臋, chyba ze masz jaki艣 szybki link do czego艣 dobrego i taniego?聽
Dzi臋ki

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.