Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Cześć wam, wiem że to trochę inne forum ale przez przypadek natrafiłam jak szukałam info o nowych słuchawkach xboxa.

Mam takie pytanie, na czym polega fasting i jak czy może ktoś wie czy naprawdę to działa? Zaczęłam dbać o kondycje fizyczna i slyszałam że dużo osób o tym mówi. Dzięki i zerknijcie o pytanko ze słuchawkami także.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Cześć,  fasting to nic innego jak regularne posiłki o wyznaczonych porach z ta różnica ze opóźniasz konsumpcje pierwszego posiłku i nie jesz po danej godzinie. Najpopularniejsza to 16:8 czyli przez 16 godzin nie jesz nic tylko napoje jak woda, kawa, herbata aby oczyścić swój organizm a przez następne 8  godzin jesz wszystkie swoje posiłki.

U mnie wyglada to następująco 

Śniadanie opóźniam do 10 rano i wtedy jem śniadanie, lunch o 13 i obiad o 16-17 od tego momentu już tylko płyny i oczyszczam wątrobę itp.czyli 16:8

Pamietaj ze jednak nie osiągniesz dobrej "diety"( ja w diety nie wieże tylko regularne posiłki i zdrowe odżywianie) bez wysiłku fizycznego i dobrego snu.

Pozdrawiam i jak coś to pytaj.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Fasting robię jakoś od 15 lat i nie tyle co pomaga mi z utrzymaniem wagi ale bardziej oczyszcza szybciej organizm z toksyn itp. Ćwiczenia to bardziej kardio( rower lub bieganie 5 razy w tygodniu-Peloton lekcje. ) do tego dochodzi trochę górna cześć i to powiedzmy rano 15 min i z dwa razy w tygodniu po 30 min lekcje mieszane kardio i sekcje z górna partia. Ale oczywiście zrób pod siebie i pamiętaj o dobrym odżywianiu, ja np nie jem mięsa tylko produkty na bazie roślin. Pozdrawiam. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...