Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Biblioteka na xbox S

Xboxziomek
 Share

Recommended Posts

Czesc wszystkim.

Mam pytanie , czy jak mam game pass i zciagam gry na konsole i twardy dysk to te gry zostaj na dysku nawet jak game pass sie konczy?Wiem ze nie moge w nie grac bez Game pass jak @ Raffmaister mi wyjasnil.Ale chce wiedziec czy jak mam game pass i gry zciagniete na dysk/konsole bo sa za darmo na game pass , czy moge w nie grac jak juz nie sa dostepne na game pass?I czy jak je odinstaluje to czy one sa dalej dostepne dla mnie do sciagniecia pozniej z "biblioteki", szczrerze nie wiem jak to dziala?

Moze powinnienem je trzymac caly czas na twardym dysku bo mam dodatkowe 4TB ?

Prosze pomozcie bo sam sie juz zakrecilem.

6 godzin temu, Xboxziomek napisa艂:

Czesc wszystkim.

Mam pytanie , czy jak mam game pass i zciagam gry na konsole i twardy dysk to te gry zostaj na dysku nawet jak game pass sie konczy?Wiem ze nie moge w nie grac bez Game pass jak @ Raffmaister mi wyjasnil.Ale chce wiedziec czy jak mam game pass i gry zciagniete na dysk/konsole bo sa za darmo na game pass , czy moge w nie grac jak juz nie sa dostepne na game pass?I czy jak je odinstaluje to czy one sa dalej dostepne dla mnie do sciagniecia pozniej z "biblioteki", szczrerze nie wiem jak to dziala?

Moze powinnienem je trzymac caly czas na twardym dysku bo mam dodatkowe 4TB ?

Prosze pomozcie bo sam sie juz zakrecilem.

To zalezy od ciebie czy usuwac czy trzymac na dysku, jezeli masz pewnosc ze bedziesz ponownie w nie gram po odnowieniu us艂ygi xbox to wasrto je zostawic, zawsze oszcz臋dzisz czas na pobieranie, :)聽

@ Raffmaister ok, rozumiem, ale jak to wyglada z ta biblioteka , czy moge miec gre a pozniej ja odinstalowac i jak juz nie bedzie za darmona game pass to bedzie w bibliotece zawsze gotowa na ponowne zainstalowanie, wiem ze mam twardy dysk ale nie moge tej biblioteki rozgrysc...sorry z pytania ale nowy jestem i jeszcze nie ogarniam wszystkiego.

@ Xbox Team 聽ok, czyli twardziel nie jest tak bardzo potrzebny bo nawet jak 艣ci膮gn臋 du偶o gier na twardy dysk to jak ich nie b臋dzie ju偶 na game Pass to nie b臋d臋 m贸g艂 och u偶ywa膰 ? Czyli lepiej kupowa膰 na dyskach jak mi si臋 co艣 podoba-pr贸bowa膰 na game Pass i jak co艣 to kupowa膰 ?

• xTeam

@ Xboxziomek 聽jak kupisz jak膮艣 gr臋 i zaistalujesz na dysk to mo偶esz w ka偶dym momencie w ni膮 gra膰. Mo偶esz nawet od艂膮czy膰 dysk od swojej konsoli i np. do艂膮czy膰 do konsoli kolegi i tam b臋d膮 dzia艂a艂y wszyastkie gry kt贸re masz na dysku. Tylko oczywi艣cie musisz si臋 zalogowa膰 na konto z kt贸rego gra by艂a kupiona.聽

• xTeam

@ Xboxziomek a je艣li chodzi o to 偶e jaka艣 gra odejdzie z Game Pass to ja bym si臋 raczej nie obawia艂 bo ka偶da jest na taki czas 偶eby mo偶na by艂o j膮 przej艣膰. Cz臋sto jest to okres kilku miesi臋cy, a czasem nawet wi臋cej. Niekt贸re gry np. takie jak od Microsoft Studios raczej b臋d膮 na zawsze lub na d艂u偶szy okres czasu.聽

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy