Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Gamepass 3msc


xbox_vibes.wiki
 Share

Recommended Posts

  • Junior Admin

Hejka pytanko bo póki co mam gold i ea access i szkoda mi kupować po nic ultimate za 4 zł na 3 miesiące. Mogę po raz drugi ale czy jak będę czekać jak mi się skończą subskrypcje to czy mi ten za 4 zł nie przepadnie (przeterminuje się czy coś)?

Link to comment
Share on other sites

Troche się zagubiłem. Jak długo ci zostało jeszcze tego golda z ea ? Z tego co wychwyciłem to masz zwykłego golda tak? Jak teraz wykupisz Ultimate za 4zety to powinno ci odrazu zacząć nowe Ultimate a do tego przeliczy ci  golda (to co ci jeszcze zostało ) na Ultimate.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Admin

@XboxziomekChodzi mi o to że mam osobno 2 subskrypcję i nie opłaca kupywać mi się teraz ultimate póki mam te. Pytanie brzmi w sumie. Czy jeśli tego nie wykorzystam to przepadnie.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli kupisz Ultimate teraz to masz

opcje aby zmienić Live golda na Ultimate za darmo. Czyli jak ci zostało 6 miesięcy golda to dostaniesz 6 miesięcy Ultimate plus to co teraz wykupiłaś 3 miesiące za 4 pln. 

3 minuty temu, xbox_vibes.wiki napisał:

Czy jeśli tego nie wykorzystam to przepadnie.

??sorki ale nie kumam. Napisz jakie dokładnie i ile masz subskrypcji? 

Link to comment
Share on other sites

 @ xbox_vibes.wiki  najlepiej napisz co masz i na jak długo, czy kody masz czy miesięczne odnawianie, bo jeżeli się pytasz czy 3 miesiące za 4 pln będzie długo to prawdopodobnie przez 2 może 3 miesiące. Jak masz już Golda kupionego i nawet wykupisz Ultimate to będziesz miała szanse przenieść wszystkie niewykorzystane miesiące z Golda do Ultimate za darmo i dostaniesz tyle samo miesięcy. Jeżeli ci chodzi o to czy jak kupisz Ultimate teraz to czy ci nie przepadnie? To nie, nie ma możliwości przetrzymania i wykorzystania później gdyż jest to subskrypcja miesięczną a nie kod. Mam nadzieje że wyjaśniłem wszystkie możliwości? Jak coś to pytaj.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...