Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

馃嚨馃嚤 Xbox Kontroler roz艂膮cza si臋 z konsol膮.

Go to solution Solved by Patryk,

Recommended Posts

Cze艣膰 wam. Nie wiem ju偶 co si臋 dzieje ale co chwile pad mi si臋 roz艂膮cza. Mam drugi wi臋c nie ma jakiego艣 b贸lu ale pr贸bowa艂em wszystkiego i nic. Normalnie co 2 minutki jak tylko w艂膮cz臋 to odrazu si臋 roz艂膮cza z konsol膮. Reset zrobi艂em, pr贸bowa艂em update, nic. Pomo偶ecie?

• Administrator

Dwie podstawowe rzeczy

1. Nie siedzisz za daleko od konsoli i czy drugi dzia艂a ok?
  2. Mo偶e b艂ahostka ale czy masz dobre baterie w srodku? Napewno nie sa wyczerpane?

Wszystko dzia艂a ok, tzn pod艂膮czam do kom贸rki聽i si臋 艂膮czy ale dalej si臋 roz艂膮cza po chwili. Normalnie na 艂adowarce go trzymam wi臋c jest na艂adowany ca艂y czas.聽

• Solution

To musi co艣 by膰 nie tak z padem, ale szczerze sprawd藕 a najlepiej wymie艅 baterie na nowe aby mie膰 pewno艣膰. Czasami taka b艂ahostka powoduje du偶y problem馃槈

No w艂a艣nie co si臋 sta艂o? Moja siostra zamieni艂a baterie i wzi臋艂a akumulatorki ale w艂o偶y艂a zwykle bo my艣la艂a 偶e si臋 tez b臋d膮 艂adowa膰馃う鈥嶁檪锔. A zwyk艂e聽co艣 tam si臋 pod艂adowa艂y聽ale po kilku minutach czy sekundach pada艂y.聽
Mieli艣cie racje, b艂ahostka.聽

@ Kacyk12 聽ciesz si臋 偶e ci nie wyla艂o baterii bo wtedy by艣 tylko musia艂 nowy kupi膰 bo raczej z naprawy by by艂y nici. A siostr臋 upomnij i zabro艅 dotyka膰 twoich rzeczy.聽