Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Strony z tanimi kodami do Ultimate鉁旓笌

Biedronka
 Share

Go to solution Solved by Marlexxis,

Recommended Posts

• Administrators

Mozesz spokojnie pr贸bowa膰 wszytskie strony takie jak聽

nawet jak s膮 zagraniczne tylko pami臋taj aby wybra膰 poprawny rejon. W twoim przypadku Global lub EU.

Z Polskich stron to znalaz艂em聽

Nie znam si臋 za bardzo na Polskim rynku ale wyglada to na stron臋 kt贸ra por贸wnuje kilka ofert z r贸偶nych sklep贸w. Wyglada ok i istnieje do艣膰 d艂ugo na rynku.聽

Osobi艣cie ja co miesi膮c wykupuj臋 na oficjalnej stronie Microsoftu GamePassa za 4 z艂 na miesi膮c na nowe konta (po prostu je tworz臋). Przed ko艅cem okresu anuluj臋 subskrypcj臋 z opcj膮 zwrotu pieni臋dzy na konto PayPal. Pieni膮dze wracaj膮 i od pocz膮tku... Robi臋 nowe konto => Wykupuj臋 => Gram => Po 28 dniach anuluj臋 ze zwrotem pieni臋dzy => Powt贸rz xD

W tym temacie napisa艂em te偶 jak mo偶na gra膰 na swoim g艂贸wnym koncie u偶ywaj膮c nowego konta (dotyczy Windowsa i Xbox App)

Troch臋 takie okradanie Microsoftu, ale... kij tam 馃槢

3 minuty temu, Xboxziomek napisa艂:

Ale wtedy co? Ustawiasz konsole jako rodzinn膮? Musisz u偶ywa膰 innego maila za ka偶dym razem? Dobry spos贸b powiem ci.

Nie wiem jak to wygl膮da na konsolach... Co do maila, to tak, raczej trzeba nowe konta zmienia膰, aby si臋 system nie po艂apa艂 czy co艣. By膰 mo偶e da si臋 jako艣 na konsoli doda膰 nowe konto

• Administrators

Macie racj臋, nowe konto jest potrzebne i mo偶esz je doda膰 do konsoli jako rodzinne. Nic ciebie nie b臋dzie w tym blokowa膰. Pami臋ta膰 jednak nale偶y aby mie膰 jedno konto gdzie ca艂y progres zapisany, dodatki itp, wtedy tylko korzystasz z dodatkowego konta jako game Pass聽

A tak poza tym to prosz臋 dorad藕cie w temacie a nie mi tutaj o鈥漥ak oszuka膰 korporacje鈥澛爓yskakujcie. 馃槣馃槣馃槀馃槀

Teraz, edjazoli25 napisa艂:

Pami臋ta膰 jednak nale偶y aby mie膰 jedno konto gdzie ca艂y progres zapisany, dodatki itp, wtedy tylko korzystasz z dodatkowego konta jako game Pass聽

Dok艂adnie tak

1 minut臋 temu, edjazoli25 napisa艂:

A tak poza tym to prosz臋 dorad藕cie w temacie a nie mi tutaj o鈥漥ak oszuka膰 korporacje鈥澛爓yskakujcie. 馃槣馃槣馃槀馃槀

To w艂a艣nie by艂a moja porada

• Solution

Cze艣膰 kobitki i panowie.聽
@ Biedronka mam tu dla ciebie kilka fajnych stronek jak chcia艂a艣.聽
G2A.com

Keye.pl

E-key.eu

s膮聽najlepsze na polskim rynku, z mojego punktu widzenia. Masz wszystko w polskiej walucie wiec si臋 nie martw. Oczywi艣cie wszystkie inne co @ edjazoli25 聽poda艂 te偶 s膮 ok-pami臋taj tylko o rejonie na global lub EU.聽聽Mam nadziej臋 偶e pomog艂am?聽