Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Xbox Series S i problem z wczytywaniem gier 360.

Guest User_01
 Share

Recommended Posts

Guest User_01

Siema,

Gdy mam zainstalowaną grę cyfrową z Xbox 360 na Xbox Series S to podczas wczytywania gry prosi mnie o pobranie profilu, żeby zapisać stan gry. Jednak gdy loguję się na konto Microsoft i wpisuje poprawne hasło wyskakuje komunikat "To hasło nie działa".

• Administrator

Sprawdź czy wpisujesz poprawne hasło ( duże litery są ważne). 

Być może masz włączoną weryfikacje dwuetapową, i musisz utworzyć nowe hasło aplikacji która będziesz używać z nowym kontem. 
Inna opcje to wyczyszczenie pamięci na nowa grę. Jeżeli dalej chcesz krok po kroku spróbować jak to zrobić daj mi znać i najlepiej się zarejestruj dla szybszych odpowiedzi. 

Guest User_01

Hasło wpisuje poprawnie. Tak, weryfikacja dwuetapowa jest włączona poprzez aplikację.

• Administrator

Pamiętaj że Xbox 360 i niektóre aplikacje nie mogą używać zwykłych kodów zabezpieczających. Jeśli po włączeniu weryfikacji dwuetapowej zobaczysz błąd „nieprawidłowe hasło” w aplikacji lub urządzeniu, ale na 100% jesteś pewien( jak w twoim przypadku) że hasło wpisujesz poprawnie, oznacza to, że będziesz potrzebować oddzielnego hasła do tej aplikacji lub urządzenia.

Hasła do aplikacji są dostępne tylko w przypadku korzystania z weryfikacji dwuetapowej. Jeśli nie masz włączonej weryfikacji dwuetapowej, nie będziesz tego potrzebował. Osobiście wydaje mi się ze Microsoft zakręcił się trochę. 
Poniżej znajdziesz link jak utworzyć nowe hasło do aplikacji. „Zapraszam przy okazji do rejestracji „

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Privacy Policy