Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Adapter Xbox do s艂uchawek PC

Szymix
 Share

Recommended Posts

Siemka, posiadam s艂uchawki Genesis. Do PC. Dwa wej艣cia, Mikro i s艂uchawki. I teraz mam pytanie, czy musz臋 kupowa膰 s艂uchawki bez po艣rednio jakie艣 z adapterem do Xboxa czy wystarczy 偶e kupi臋 adapter do tych co mam 偶eby MIKROFON dzia艂a艂 ? Taniej to wyjdzie no adapter nie jest drogi 馃檪

Z g贸ry dzi臋kuj臋 wszystkim osobom z forum za pomoc.

O to s艂uchawki --> https://m.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/natec-genesis-argon-200-zielone.bhtml?gclid=EAIaIQobChMI2Ir6_dKU8gIVPUaRBR2bnAgOEAQYCSABEgLFSvD_BwE&gclsrc=aw.ds

Edited by Szymix

Rozumiem ze m贸wi膮c dwa wej艣cia masz na my艣li 偶e obs艂uguje mic i g艂os ale jest jeden jet do pod艂膮czenia? W takim przypadku nie musisz nic kombinowa膰 tylko adapter kupi膰. Pytanko, jak膮 konsol臋 masz bo s艂ysza艂em

偶e na nowych ju偶 b臋dzie ci臋偶ej jakiekolwiek dodatki pod艂膮cza膰 jak nie s膮 Xbox.聽

S艂uchawki maj膮 dwa wej艣cia, rozga艂臋zienie, czarne g艂os i czerwone mikro. Konsola to zwyk艂y Xbox one 馃檪

M贸g艂by kto艣 podes艂a膰 przy okazji link do adaptera 偶eby 艂adnie mikrofon i s艂uchawki dzia艂a艂y?聽

Bo nie jestem obeznany w tym temacie 馃槄

• Administrator

Troch臋 to skomplikowane ale pewnie ze mo偶esz u偶y膰 zwyk艂ego przej艣cia z mik i s艂uchawek do pada聽

Zerknij tutaj dla przyk艂adu. Amazon

Regulacje g艂osu b臋dziesz mia艂 z tego co widz臋 w kablu a ustawienia ile mic a ile s艂uchawek to ju偶 na konsoli zrobisz. S艂uchawki ju偶 kupi艂e艣?聽

Tak nie ma 偶adnego problemu. Jak @ edjazoli25 聽napisa艂 kupisz prze艂膮cz臋 np tutaj- HARDPC

a jak by艣 jeszcze dokupi艂 ten dodatkowy adaptor( XBOX ADAPTOR)聽to ju偶 bajka bo ustawienia masz pod r臋ka( wyciszanie, mix etc)

Na koniec, nic nie jest pewne czy zadzia艂a bo r贸偶nie z tym bywa ale jestem pewien na 99%.

@ Szymix 聽zerknij tam gdzie @ Patryk 聽ci napisa艂 hard PC po 10 z艂 s膮. I tak zwyk艂a przej艣ci贸wka z dw贸ch na jeden. Podpinasz od pada i powinna by膰 ok. Mikrofon i reszt臋 musisz ustawi膰 w ustawieniach konsoli. @ Xboxziomek 聽masz racje i nie chodzi tu o nowe konsole tylko chyba wszystkie聽聽bo to z update wesz艂o co艣.

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.