Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤"Batman: The Animated Series". M贸j Nietoperz 馃

Micha艂 Bruk
 Share

Recommended Posts

Dzi艣 bior臋 si臋 za barki z prawdziw膮 legend膮 馃槂 Zapraszam Was serdecznie do nostalgicznej podr贸偶y w lata 90te, kiedy poranne animacje mia艂y wi臋cej charakteru, ni偶 dzisiejsze produkcje kinowe. Jak te偶 przysta艂o na opowie艣膰 o Mrocznym Rycerzu, dziel臋 si臋 ni膮 w nocy 馃 Ma艂y fragment wrzucam poni偶ej, reszta do przeczytania po klikni臋ciu w link猬囷笍

Pe艂ny tekst znajdziecie tutaj 馃

"Jestem du偶ym fanem Batmana. Rozpoczn臋 od takiego wyznania, 偶eby nie by艂o w膮tpliwo艣ci co do punktu wyj艣cia tego tekstu. Nie jestem mo偶e jakim艣 maniakiem, nie mam pos膮gu 1:1, ca艂ych p贸艂ek komiks贸w ani kostiumu do cosplaya. Ale... Posiadam sk贸rzan膮 kurtk臋 z logo nietoperza, trampki, t-shirty, par臋 gier wideo, no i kolekcj臋 Batman: The Animated Series na Blu Rayu. Jedn膮 ze swoich lekcji angielskiego przygotowa艂em wok贸艂 Batsy'ego. Oce艅cie sami, jak g艂eboki jest m贸j fi艣 馃槈 W tek艣cie, kt贸ry w艂a艣nie czytacie, skupi臋 si臋 g艂贸wnie na wspomnianym serialu animowanym, ale nadgryz臋 te偶 nieco fenomen postaci Mrocznego Rycerza w og贸le. Zapraszam serdecznie do lektury!"

IMG_20191119_133317__01.jpg