Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤艢wiat艂ow贸d | S艂absza pr臋dko艣膰 na konsoli|

Recommended Posts

• Junior Admin

Mam z Orange wzi臋te do 600mb/s wi臋c chyba nie najgorzej. Wczoraj ko艂o 18 by艂a o wiele mniejsza pr臋dko艣膰 co艣 ko艂o 40mb/s. Lecz im p贸藕niej tym lepiej by艂o. A no i mieszkam w bloku tak偶e ze skrzyneczki z piwnicy kabelek聽 (cienki, bia艂y) do modemu.

@xbox_vibes.wiki聽musisz pami臋ta膰 偶e szybko艣膰 na speedtescie to szybko艣膰 do twojego routera. P贸藕niej to ju偶 twoja domowa sie膰. A wi臋c oko艂o polowe tracisz na zwyk艂e 鈥瀢ykorektowanie b艂臋d贸w鈥-standard itp.聽
Teraz je偶eli u偶ywasz routera z dwoma pasmami to podziel to przez 2 czyli po 150m/s na pasmo. Dosta艂a艣 nowy 聽router?? Je偶eli utrzymuje ci si臋 40 na konsoli to ok, bardziej chodzi o to 偶e spadk贸w nie masz.聽
Zawsze warto si臋 skontaktowa膰 z sieci膮 i pewnie co艣 doradz膮.聽
Ogolnie 40m/s to dobry wynik i jest to 艣rednie dla 艣wiat艂owod贸w.聽

• Administrator

@Patryk tak to prawda ale aby a偶 z 600 do 40?? Dwie rzeczy mi si臋 nasuwaj膮, pierwsza modem niedostosowany do przesy艂ania takiej ilo艣ci, lub co艣 na sieci. Pytanko do聽@xbox_vibes.wiki , mo偶esz zdj臋cie kabla i ko艅c贸wki wrzuci膰, jak膮 najwieksza pr臋dko艣膰 mialas?

• Junior Admin

Powiem wam 偶e dzi艣 ju偶 lepiej. Dosta艂am nowy router i chyba ju偶 dzia艂a jak nale偶y dzi艣 pobiera艂o mi z o wiele lepsz膮 pr臋dko艣ci膮 ko艂o 350mb/s to ca艂kiem dobry wynik. My艣l臋 偶e jak nie b臋dzie nawrot贸w to uznam 偶e tak w pierwszy dzie艅 musia艂o by膰. 馃槄 Dzi臋ki za pomoc.

@xbox_vibes.wiki tak jak聽@Patryk聽pisa艂 b臋dziesz traci艂a oko艂o polowe na korekty b艂臋d贸w itp, ale na koniec 350Mbps to super pr臋dko艣膰, b臋d臋 szczery, 40 Mbps to tak偶e super szybko z por贸wnaniem do niekt贸rych. A wiem 偶e czasami pr臋dko艣膰 potrzebuje kilku godzin aby si臋 ustatkowa膰. Miejmy nadziej臋 偶e to tak by艂o w twoim przypadku i teraz ju偶 b臋dzie z g贸rki.

Cze艣膰, powiem ci 偶e ja mam 500 i takie spadki si臋 zdarzaj膮 i to zale偶y od wielu czynnik贸w. Ile masz pod艂膮czonych urz膮dze艅, ruchu w sieci operatora(ile os贸b na raz korzysta z sieci) oraz chyba najwa偶niejsze to jako艣ci kabla optycznego oraz modemu.