Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Jaki kontroler wybrać?


Go to solution Solved by Xboxziomek,

Recommended Posts

  • Administrator

Hej Gosia, ja w 100% stawiałbym na Elite2 tylko dlatego że sam używam, jest w 100% kompatybilny z konsolą i bezprzewodowy( bateria trzyma bardzo długo) . Gdzie chyba największą wadą Razera (Wolverine Ultimate) bo chyba tego masz na myśli , jest dwumetrowy kabel. Poza tym jest to doskonale wykonany pad. Warto pamiętać że następne aktualizacje konsoli powoli będą wypierać akcesoria innych firm jak to już ma miejsce np z TB. Pozdrawiam i zapraszam do rejestracji. 

Link to comment
Share on other sites

  • Solution

@Gość Gosia Cześć!

No pewnie że Elite2! Ja jestem takiego zdania że jak już w xboxa celujesz to zostań z jego sprzętem. Jak @edjazoli25  napisał nie będziesz miała żadnych problemów z połączeniem a jak coś się stanie z konsolą to łatwiej będzie coś naprawić i sprawdzić bo wsparcie zawsze może powiedzieć że to nie nasz sprzęt i nie możemy ci pomoc bo niewiem czego to wina konsoli czy kontrolera. Wiem że gdzieś była recenzja robiona na forum? Poszukam i dorzucę do tematu. Pozdrawiam, hej. 

Link to comment
Share on other sites

Cześć. Moim zdaniem jeżeli masz finanse a z tego co piszesz to możesz wydać te kilkaset złotych na pewno stawiałabym na kontroler od Xboxa. Jedno najważniejsze co moim zdaniem jest to to że jest bezprzewodowy i możesz sobie komfortowa na nim grać czy to jest konsola, komputer, telefon gdziekolwiek i nie kombinujesz z kablami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...