Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Aktywacja kodu i Kupno gier xbox z innych Region贸w.

Szymix
 Share

Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Witajcie, jak z艂a kategoria to niech kto艣 z administracji przerzuci, bo nie by艂em pewny w co wpakowa膰 moje pytanie.

S艂uchajcie, planuje kupi膰 Call Of Duty MW 2019 na xboxa, cena jest wysoka je艣li chodzi o kody EU. Ale inaczej ma si臋 sytuacja z kodami do aktywacji na obszarze Ameryki lub Azji. Pomy艣la艂em 偶e kupie kod z Argentyny, bo wychodzi w sumie taniej, a mam vpn, tak偶e wydaje si臋 bezproblemowo. St膮d moje pytanie, czy przy aktywacji tego kodu gra wygl膮da jak zakupiona w PL ? Chodzi mi tu najbardziej o ten Polski Dubbing, bo jest klimatyczny 馃槃聽Ale tak偶e o polski j臋zyk itd.

Wydaje mi si臋 偶e tak, ale wol臋 si臋 upewni膰, bo potem b臋dzie rozczarowani.

Z g贸ry dzi臋ki jakby kto艣 podpowiedzia艂, bo jest to m贸j pierwszy zakup, z aktywacj膮 z vpn.

A wi臋c tak, oczywi艣cie mo偶esz kupi膰 gr臋 z jakiegokolwiek rejonu u偶ywaj膮c VPN( sam u偶ywam Surfsharka) ale musisz pami臋ta膰 o jednym. Jak kupujesz gr臋 np. z Brazylii itp to najlepiej jak masz kod to zmieniasz region w konsoli na Brazyli臋 itp, p贸藕niej resetujesz, wchodzisz do sklepu i tam wpisujesz kod. P贸藕niej zmieniasz z powrotem region聽na Polsk臋 i instalujesz gierk臋.Powiniene艣 mie膰 polski dubbing itp.聽
Powodzenia.聽

@Szymix jak najbardziej polecam kupowanie z innych region贸w. Sam od czasu do czasu kupuj臋 z Brazylii bo tam s膮 porostu ta艅sze.

Jak聽@Xboxziomek聽wspomnia艂, musisz zmieni膰 region w konsoli a dopiero p贸偶niej instalujesz na polski. Je偶eli tego nie zrobisz to niestety pozostaniesz z j臋zykiem angielskim bo nie b臋dziesz mia艂 polskiego dubbingu w Ameryce Po艂udniowej czy Azji.

• Administrator
  • Solution

Hej, powiem szczerz ze nie kupowa艂em gier w taki spos贸b ale znam trik jak to zrobi膰.

*nie ponosz臋 odpowiedzialno艣ci jak co艣 nie wyjdzie聽

Masz dwa sposoby, u偶ywaj膮c karty p艂atniczej albo karty podarunkowej.(Co chcesz u偶yc i gdzie kupi膰? podaj stron臋.) Najlepiej obecnie wybiera膰 Turcje lub Brazyli臋.

Je偶eli chcesz u偶y膰 karty p艂atniczej聽na jakiej艣 stronie z grami np https://www.mtcgame.com/en-US lub 聽to sprawa jest prosta.

Hide?Collapse Text

*Wchodzisz no na聽https://www.mtcgame.com/en-US

*Dodajesz do koszyka gr臋 z rynku Brazylia itp, p艂acisz karta np w 聽USD lub PL.

*Czekasz na maila z kodem, mo偶e potrwa膰 to do 4 godzin.

*Ustawiasz VPN na Brazyli臋>zmieniasz region w konsoli na Brazyli臋 i restartujesz konsole.

*Wchodzisz do sklepu na konsoli i dodajesz kod.

*Zmieniasz z powrotem region聽na Polska i instalujesz gr臋.聽

Czasami ludzie dodaj膮 na stronie Microsoftu doda艂em nowy adres rozliczeniowy bo mo偶esz mie膰 kilka(polska ambasada w danym kraju wystarczy)

Przykladowy adres:聽Av. das Na莽玫es Qd. 809, Lote 33, CEP: 70423-900, Bras铆lia 鈥 DF

telefon:聽+55 61 3212 8000

Druga mo偶liwo艣膰 to kupno poprzez kart臋 podarunkowa (Gift card) z Ms Sklepu w danym regionie.

Hide?Collapse Text

*Wybierz najta艅szy sklep z dana gra tu聽https://www.xbox-now.com/pl/game-comparison

*Kupujesz xbox karte podarunkowa z danego kraju(mam nadzieje ze masz, jak nie to daj zna膰 )

*Aktywujesz kart臋鈫╋笍(nie robisz tego na stronie Microsoftu na pc tylko przez App bo ciebie mog膮 zbanowa膰)

-w艂膮cz VPN>po艂膮cz z krajem gdzie kupi艂e艣 kart臋 i chcesz kupi膰 gr臋>w艂膮cz apke i dodaj kod do swojego konta.

*Wejd藕 w konsole i zmie艅 region jak powy偶ej pisa艂em.

*Po resecie b臋dziesz m贸g艂 zakupi膰 gr臋 na konsoli w sklepie Ms.

*Naci艣nij kup i w momencie jak gra ci si臋 zacznie instalowa膰 naci艣nij pauz臋 i wr贸膰 do polskiego regionu, po tym wci艣nij kontynuj i po sprawie.聽

Mam nadzieje ze pomogli艣my?

Pozdrawiam

Dzia艂a, dzia艂a bo dam korzystam od czasu do czasu. Pewnie za pierwszym razem mo偶na pomy艂k臋 zrobi膰 ale nie ma co艣 si臋 martwi膰 jak co艣 to zawsze kas臋 zwracaj膮. Ja u偶ywam pierwszego sposobu.聽