Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Aktywacja kodu i Kupno gier xbox z innych Region贸w.

Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Witajcie, jak z艂a kategoria to niech kto艣 z administracji przerzuci, bo nie by艂em pewny w co wpakowa膰 moje pytanie.

S艂uchajcie, planuje kupi膰 Call Of Duty MW 2019 na xboxa, cena jest wysoka je艣li chodzi o kody EU. Ale inaczej ma si臋 sytuacja z kodami do aktywacji na obszarze Ameryki lub Azji. Pomy艣la艂em 偶e kupie kod z Argentyny, bo wychodzi w sumie taniej, a mam vpn, tak偶e wydaje si臋 bezproblemowo. St膮d moje pytanie, czy przy aktywacji tego kodu gra wygl膮da jak zakupiona w PL ? Chodzi mi tu najbardziej o ten Polski Dubbing, bo jest klimatyczny 馃槃聽Ale tak偶e o polski j臋zyk itd.

Wydaje mi si臋 偶e tak, ale wol臋 si臋 upewni膰, bo potem b臋dzie rozczarowani.

Z g贸ry dzi臋ki jakby kto艣 podpowiedzia艂, bo jest to m贸j pierwszy zakup, z aktywacj膮 z vpn.

A wi臋c tak, oczywi艣cie mo偶esz kupi膰 gr臋 z jakiegokolwiek rejonu u偶ywaj膮c VPN( sam u偶ywam Surfsharka) ale musisz pami臋ta膰 o jednym. Jak kupujesz gr臋 np. z Brazylii itp to najlepiej jak masz kod to zmieniasz region w konsoli na Brazyli臋 itp, p贸藕niej resetujesz, wchodzisz do sklepu i tam wpisujesz kod. P贸藕niej zmieniasz z powrotem region聽na Polsk臋 i instalujesz gierk臋.Powiniene艣 mie膰 polski dubbing itp.聽
Powodzenia.聽

@Szymix jak najbardziej polecam kupowanie z innych region贸w. Sam od czasu do czasu kupuj臋 z Brazylii bo tam s膮 porostu ta艅sze.

Jak聽@Xboxziomek聽wspomnia艂, musisz zmieni膰 region w konsoli a dopiero p贸偶niej instalujesz na polski. Je偶eli tego nie zrobisz to niestety pozostaniesz z j臋zykiem angielskim bo nie b臋dziesz mia艂 polskiego dubbingu w Ameryce Po艂udniowej czy Azji.

Dzi臋ki wielkie聽@ Xboxziomek 聽i @ Patryk za pomoc. W takim razie kupuje 馃槃

Jeszcze jedno. Czyli w sumie nie musz臋 aktywowa膰 na stornie microsoftu, tylko wystarczy 偶e zmienie region na Xboxie, dobrze rozumiem ?

• Administrator
  • Solution

Hej, powiem szczerz ze nie kupowa艂em gier w taki spos贸b ale znam trik jak to zrobi膰.

*nie ponosz臋 odpowiedzialno艣ci jak co艣 nie wyjdzie聽

Masz dwa sposoby, u偶ywaj膮c karty p艂atniczej albo karty podarunkowej.(Co chcesz u偶yc i gdzie kupi膰? podaj stron臋.) Najlepiej obecnie wybiera膰 Turcje lub Brazyli臋.

Je偶eli chcesz u偶y膰 karty p艂atniczej聽na jakiej艣 stronie z grami np https://www.mtcgame.com/en-US lub 聽to sprawa jest prosta.

Hide?Collapse Text

*Wchodzisz no na聽https://www.mtcgame.com/en-US

*Dodajesz do koszyka gr臋 z rynku Brazylia itp, p艂acisz karta np w 聽USD lub PL.

*Czekasz na maila z kodem, mo偶e potrwa膰 to do 4 godzin.

*Ustawiasz VPN na Brazyli臋>zmieniasz region w konsoli na Brazyli臋 i restartujesz konsole.

*Wchodzisz do sklepu na konsoli i dodajesz kod.

*Zmieniasz z powrotem region聽na Polska i instalujesz gr臋.聽

Czasami ludzie dodaj膮 na stronie Microsoftu doda艂em nowy adres rozliczeniowy bo mo偶esz mie膰 kilka(polska ambasada w danym kraju wystarczy)

Przykladowy adres:聽Av. das Na莽玫es Qd. 809, Lote 33, CEP: 70423-900, Bras铆lia 鈥 DF

telefon:聽+55 61 3212 8000

Druga mo偶liwo艣膰 to kupno poprzez kart臋 podarunkowa (Gift card) z Ms Sklepu w danym regionie.

Hide?Collapse Text

*Wybierz najta艅szy sklep z dana gra tu聽https://www.xbox-now.com/pl/game-comparison

*Kupujesz xbox karte podarunkowa z danego kraju(mam nadzieje ze masz, jak nie to daj zna膰 )

*Aktywujesz kart臋鈫╋笍(nie robisz tego na stronie Microsoftu na pc tylko przez App bo ciebie mog膮 zbanowa膰)

-w艂膮cz VPN>po艂膮cz z krajem gdzie kupi艂e艣 kart臋 i chcesz kupi膰 gr臋>w艂膮cz apke i dodaj kod do swojego konta.

*Wejd藕 w konsole i zmie艅 region jak powy偶ej pisa艂em.

*Po resecie b臋dziesz m贸g艂 zakupi膰 gr臋 na konsoli w sklepie Ms.

*Naci艣nij kup i w momencie jak gra ci si臋 zacznie instalowa膰 naci艣nij pauz臋 i wr贸膰 do polskiego regionu, po tym wci艣nij kontynuj i po sprawie.聽

Mam nadzieje ze pomogli艣my?

Pozdrawiam