Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Mtcgame.com | Opinie pod zakup gier?


Szymix
 Share

Recommended Posts

@Szymix ogólnie słyszałem że nie powinno być żadnych problemów, czasami możesz dłużej czekać na kodzik. Ale czemu się ograniczać do nich, jak masz VPN bo zgaduję że masz jak na MTCeku chcesz kupić to wart zerknąć na https://www.g2a.com oraz https://www.eneba.com która jest jak dla mnie najlepsza. 

Link to comment
Share on other sites

@ xs23CooL Ok, dzięki, poczekam jeszcze na opinie innych. Ale mam jedno pytanko, bo nie czaje jak to działa. Dlaczego tutaj https://www.mtcgame.com/en-US/xbox-games/call-of-duty-modern-warfare-digital-standard-edition Jest napisane że jest to region Globalny, i jest dopisane VPN ? Przy regionie np. Brazylia jest zamiast VPN "Xbox Games BR"

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Ogolem strona jest ok, zawsze bedziesz mial troche ludzi co narzekają itp. Niektórzy kombinują, chcą zwroty i później wystawiają różne komentarze. Najlepiej to sprawdzić ostatnich 3 i bedziesz wiedzial.

A co do BR i GlobalVPN ...Postaram sie przejrzyście wyjaśnić. Jak mieszkasz w Brazylii i nie kombinujesz to zakupujesz brazylijskie gry, tak samo masz z Europa, Anglia itp, więc wybierasz swój region i jest dopisek BR,EU,UK itp

Teraz, "Global" jest dla VPN bo tam ceny powinny być najtańsze i wtedy kazdy moze kupic nieważne z jakiego rejonu świata jest( zazwyczaj dostajesz instrukcję jak to zrobić razem z kodem gry)

Ale nieraz zdarza się że znajdziesz grę jeszcze tańsza z Turcji lub ok, powiedzmy Brazylii, to wtedy też `kupujesz z Brazylii ale już nie masz dodanego VPN( aka dalej z niego korzystasz) bo to jest rejon dla klientów brazylijskich. Mam nadzieje ze rozumiesz teraz?

Link to comment
Share on other sites

@ edjazoli25 Dziękuje, chciałbym dopytać jeszcze jak wygląda aktualna sytuacja z aktywacją gier z Brazylii Argentyny itd. Chodzi mi konkretnie o to czy wystarczy zmieniony region na xboxie czy musze miec vpn na pc ?

Microsoft coś zmienił ? 

Edited by Szymix
Link to comment
Share on other sites

@Szymix pc nie ma nic wspólnego jak zakupujesz konkretny kod do gry z Brazylii lub Turcji bo kod wpisujesz na konsoli. Jak np wykupujesz kod podarunkowy na doładowanie konta MS i używasz środków z konta MS to tak musisz na pc zmienić VPN aby środki były w walucie innego kraju. Z tego co czytałem w innym poście to kupujesz bezpośrednio ze strony używając Visy czy tam innej karty więc jest ok. Zmiana na konsoli tylko. Dodam tylko że MTcgame jest ok, fajnie masz bo możesz wybrać język na stronce oraz walutę co bardzo pomaga.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

 • Similar Content

  • By Jack
   Hi there 
   I’d like to know how often I should clean ( hopefully it’s safe)my Xbox with compressed air?
   My friend saying that’s it’s fine every few months but I’m not sure about safety of the console console as it’s not cheap and I don’t want to damage it.
    
  • By edjazoli25
   Hi there
   I just started to play Halo5:Guardians, and I must say -“I’m love it”!!!Could anyone advice me similar games so I will cut time with downloading and checking every single action game .    
   Thanks.
×
×
 • Create New...