Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Hej, kupowa艂 kto艣 co艣 z MTC.games i mo偶e podzieli膰 si臋 wra偶eniami ?

Planuj臋 tam kupi膰 gierk臋 ale takie 艣rednie opinie s膮 na necie.

B臋d臋 wdzi臋czny jak kto艣 si臋 podzieli swoj膮 opini膮.

@Szymix og贸lnie s艂ysza艂em 偶e nie powinno by膰 偶adnych problem贸w, czasami mo偶esz d艂u偶ej czeka膰 na kodzik. Ale czemu si臋 ogranicza膰 do nich, jak masz VPN bo zgaduj臋 偶e masz jak na MTCeku chcesz kupi膰 to wart zerkn膮膰 na聽https://www.g2a.com聽oraz聽https://www.eneba.com聽kt贸ra jest jak dla mnie najlepsza.聽

@ xs23CooL Ok, dzi臋ki, poczekam jeszcze na opinie innych. Ale mam jedno pytanko, bo nie czaje jak to dzia艂a. Dlaczego tutaj聽https://www.mtcgame.com/en-US/xbox-games/call-of-duty-modern-warfare-digital-standard-edition聽Jest napisane 偶e jest to region Globalny, i jest dopisane VPN ? Przy regionie np. Brazylia jest zamiast VPN "Xbox Games BR"

• Administrator

Ogolem strona jest ok, zawsze bedziesz mial troche ludzi co narzekaj膮 itp. Niekt贸rzy kombinuj膮, chc膮 zwroty i p贸藕niej wystawiaj膮 r贸偶ne komentarze. Najlepiej to sprawdzi膰 ostatnich 3 i bedziesz wiedzial.

A co do BR i GlobalVPN ...Postaram sie przejrzy艣cie wyja艣ni膰. Jak mieszkasz w Brazylii i nie kombinujesz to zakupujesz brazylijskie gry, tak samo masz z Europa, Anglia itp, wi臋c wybierasz sw贸j region i jest dopisek BR,EU,UK itp

Teraz, "Global" jest dla VPN bo tam ceny powinny by膰 najta艅sze i wtedy kazdy moze kupic niewa偶ne z jakiego rejonu 艣wiata jest( zazwyczaj dostajesz instrukcj臋 jak to zrobi膰 razem z kodem gry)

Ale nieraz zdarza si臋 偶e znajdziesz gr臋 jeszcze ta艅sza z Turcji lub ok, powiedzmy Brazylii, to wtedy te偶 `kupujesz z Brazylii ale ju偶 nie masz dodanego VPN( aka dalej z niego korzystasz) bo to jest rejon dla klient贸w brazylijskich. Mam nadzieje ze rozumiesz teraz?

@ edjazoli25 Dzi臋kuje, chcia艂bym dopyta膰 jeszcze jak wygl膮da aktualna sytuacja z aktywacj膮 gier z Brazylii Argentyny itd. Chodzi mi konkretnie o to czy wystarczy zmieniony region na xboxie czy musze miec vpn na pc ?

Microsoft co艣 zmieni艂 ?聽

Edited by Szymix

@Szymix pc nie ma nic wsp贸lnego jak zakupujesz konkretny kod do gry z Brazylii lub Turcji bo kod wpisujesz na konsoli. Jak np wykupujesz kod podarunkowy na do艂adowanie konta MS i u偶ywasz 艣rodk贸w z konta MS to tak musisz na pc zmieni膰 VPN aby 艣rodki by艂y w walucie innego kraju. Z tego co czyta艂em w innym po艣cie to kupujesz bezpo艣rednio ze strony u偶ywaj膮c Visy czy tam innej karty wi臋c jest ok. Zmiana na konsoli tylko. Dodam tylko 偶e MTcgame jest ok, fajnie masz bo mo偶esz wybra膰 j臋zyk na stronce oraz walut臋 co bardzo pomaga.

@ Xboxziomek Dzi臋ki, oko艂o godzink臋 temu pisa艂em z supportem na mtc.games, i powiedzieli mi 偶e jak chc臋 aktywowa膰 gr臋 to musz臋 mie膰 vpn, i samo zmienienie regionu nie zadzia艂a XD

@Szymix no tak, ok rozumiem teraz o co ci chodzi. Tak musisz na pc aktywowa膰 VPN aby cala sie膰 w domu (net) ci si臋 zmieni艂. I wtedy konsola jak za艂apie neta to ju偶 z lokalizacj膮 np w Brazylii.

Kupujesz kod z Brazylii, w艂膮czasz VPN, zmieniasz region na konsoli na BR, resetujesz konsole, wbijasz kod, wy艂膮czasz VPN, zmieniasz na Polsk臋 i instalujesz gr臋. Powiniene艣 mie膰 wszystko ok w polskim j臋zyku itp.