Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱Dobry zestaw słuchawkowy na Święta|Xbox series S|

Go to solution Solved by TomQR,

Recommended Posts

Chcę kupić chrzestnemu xbox series S pod choinkę bo widzę że ceny powoli idą w dół i zastanawiam się jaki fajny i nie drogi zestaw słuchawkowy mogę mu kupić  aby miał już wszystko za jednym razem.

Moge wydać dodatkowo max 400-500 złotych i chce aby był łatwy w obsłudze oraz żeby nie było problemów z połączeniem i użytkowaniem.

Z góry dziękuję.

Kamila.

@Gość Kamila  mi się wydaje że powinnaś wybrać oryginalne Xbox bo po pierwsze są super bezprzewodowe i nigdy nie będziesz miała problemu z połączeniem. Plus cenowo też się zmieścisz .

Cześć Kamila, tez mi się wydaje ze super rozwiązaniem będą właśnie te słuchawki bo są w 100% dopasowane pod tą właśnie konsole i w pełni kompatybilne. Cenowo też super bo wychodzi około 450 zł w MediaMarket lub w X-com.

• Administrator

Jako że sam posiadam to oczywiście polecam nowy zestaw słuchawkowy od Xboxa. Cenowo super się zmieścisz a dodam tak na marginesie że bezproblemowo możesz się łączyć z innymi urządzeniami dzięki Bluetooth (tv, telefon czy PC) 

• Administrator

@Guest Kamila  no to fajnie! Jak szukasz czegos wiecej to prosze zarejestruj sie gdyz to pomaga w szybszej odpowiedzi, plus mozesz skorzystac z szybkiego czatu. a tak w ogole to super ze nas znalazlas.