Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Jaka dobra apka do s艂uchania muzyki na xboxa?

Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Z tego co ja wiem to Xbox proponuje kilka appek Spotify, Groove i Pandora.聽
Spotify jest za 20pln za miesi膮c i jest ok, troch臋 mi si臋 nie podoba ta ca艂a strona g艂贸wna ale jest ok聽

Groove jest chyba za darmo a Pandora jakie艣 9USD za miesi膮c ale nie jestem pewien czy w Polsce jest dost臋pna. Czyli chyba zostaje skomercjalizowany Spotify. 聽

• Administrator
  • Solution

No niestety du偶ego wyboru nie ma ale prawda jest taka ze wszystkie serwisy muzyczne oferuj膮 ten sam rodzaj muzyki i praktycznie niczym si臋 nie r贸偶ni膮. Jedyna r贸偶nica jest w panelu oraz czasami znikoma w cenie. Ja bardzo lubi臋 i polecam Deezer gdy偶 jest przejrzysty i fajny w obs艂udze. Na terenie Polski podstawowy pakiet dla jednej osoby to 19.99 za miesi膮c i podobnie jest ze Spotify, taka sama cena. Spotify jednak jest nie a偶 tak przejrzyste jak Deezer ale po kilku dniach idzie si臋 przyzwyczai膰.

Dodam ze obecnie sam u偶ywam Spotify z tego powodu ze w UK podnie艣li cen臋 z pakiet rodzinny.

A wi臋c jak dla mnie zostaj膮 te dwa serwisy. Groove i Pandora jak dla mnie to wybory kt贸re powoli odchodz膮 w zapomnienie.

Fajnie by艂oby jak by艣 zgra艂 do 6 znajomych i wykupi艂 pakiet rodzinny( 6 kont) czy to w Spotify czy Deezer i podzieli艂 si臋 op艂atami, wtedy jak si臋 nie myl臋 wyjdzie jakie艣 (29.99/6=5) 5 p艂n na miesi膮c. Ka偶dy z was mo偶e s艂ucha膰 muzyki niezale偶nie i nie ma wgl膮du do innych kont.