Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Czy można gdzieś spróbować Battlefield 2042? | Darmowe 10 godzin na próbę.


Recommended Posts

Panowie szukam jakiegoś sposobu aby spróbować Battlefield 2042 przed zakupem na Święta. Wiem że można kupić i pograć trochę i jak się nie podoba to oddać, ale wiecie, trochę się boję. Oglądałem YT ale to nie to samo. Więc jest jakieś miejsce lub sposób? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply
24 minuty temu, PanSieczka9 napisał:

Panowie szukam jakiegoś

I panie bym dodał🤭

A teraz wracając do pytania, tak, można sobie pograć całe 10godzin w darmowym teście. Wejdź w Sklep z konsoli i tam wybierz Battlefield 2042 i będziesz miał opcje darmowego grania przez 10 godzin. Pamiętaj że licznik  liczy każdą minutę jaką spędzasz w grze. Tak więc jak bawisz się w szperanie w menu czy broni itp tracisz cenne minuty które możesz wykorzystać na granie. Gra ogółem super jak dla mnie, wiec życzę miłego grania. 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Warto dodać ze po skończeniu darmowych 10ciu godzin będziesz mógł zakupić cala grę z 10% zniżką. Sam korzystałem z 10 godzin i wieczorem chce spróbować czy nowe 10 mogę zacząć z innym kontem które mam w rodzinnym ustawieniu konsoli. Jak tak, to następne 10 godzin grania ale niestety wszystkie "level up" zaczynasz od nowa.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...