Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Jak d艂ugie jest Halo Infinite? Pytanie wielu.

Patryk
 Share

Recommended Posts

Hej, jak widz臋 wiele os贸b pyta si臋 jak d艂ugie jest nowe Halo infinite,. zw艂aszcza po fiasko z CoD Vanguard gdzie 艣redni czas to 6 godzin. A wi臋c czas gry zale偶y oczywi艣cie od waszych umiej臋tno艣ci, czy grali艣cie Halo wcze艣niej itp. Jak wskazuj膮 liczne recenzje z ostatnich dw贸ch dni gracze s膮 jakie艣 10-15 godzin w grze i maja jeszcze grubo ponad p贸艂 mapy to przej艣cia, co nas oczywi艣cie cieszy. Ja sam gra艂em jakie艣 6 godzin i sam widz臋 ze jeszcze d艂uga droga zanim zako艅cz臋 halo.

Co wy my艣licie o Halo, lubicie map臋 i otwarty 艢wiat? Cieszy was d艂ugi czas rozgrywki? Bo mnie TAK, TAK i jeszcze raz TAK.

Master Chief Fall GIF by Xbox

Edited by Patryk

Cze艣膰 wam, podbijam temat i robi臋 szybki update.聽
Halo gra przypomina troch臋 map膮 Division 2. I co zaskakuj膮ce naprawd臋 my艣la艂em 偶e jak przejd臋 g艂贸wne punkty na mapie to b臋dzie koniec鈥..ale nie. Okazuje si臋, 偶e jak sko艅czymy wieksz膮 misje to automatycznie s膮 dodawane misje poboczne i jak narazie gra nie ma ko艅ca. Co艣 mi si臋 wydaje ze te wszystkie plotki o 10-15 godzinach grania zosta艂y zrobione aby zaskoczy膰 nas graczy. Wyglada na gr臋 2021 i do tego widz臋 偶e to b臋d膮 d艂ugie wieczoru 聽na graniu w przerwie 艢wi膮tecznej. Mi艂ego grania.聽