Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

🇵🇱 Kierownica do Xbox series X.

Bartosz
 Share

Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Siemka, szukam jakiejś niedrogiej kierownicy do Xbox Series X. Nic wyszukanego i drogiego ale żeby była dobra i się nie psuła po tygodniu 😉.

Zasmakowała mi Forza i chciałbym spróbować z kierownicą.

Daj znać jak cenowo to widzisz bo 1000 zł to minimum za kierownice i pedały. I jak mówię minimum to szczerze ciężko będzie znaleźć coś w tej cenie. Bardziej nastawiałabym się na 1500 zł. Więc daj znać zanim ludzie zaczną coś szukać.

Ooo, faktycznie drogie to trochę. Myślę że sobie odpuszczę jak cenowo wychodzi około 1500 aby sobie tylko pograć w rajdówkę. Myślę że tak do 600 zł bym mógł wydać max. Co wy na to?

• Administrator
  • Solution

@Bartosz W tej cenie to mogę jedynie zaproponować dwie jedna za 540 zł Genesis Seaborg 400 a druga to Cobra SW6060 SUZUKA PRO  w cenie 340 zł. Jakoś jestem bardziej za Genesis ale sam szczerze nie wiem. Cobra ma opcję manualną co może być przyjemniejsze jak chcesz sobie poświrowac i poczuć się jak w prawdziwym samochodzie, wejść na większe obroty itp. Daj znać co sądzisz o tych wyborach. 

• xTeam

@ ZaZaRomek  zwróć uwagę, że w porównaniu do kierownicy Genesis ma ona o wiele mniejszy kąt obrotu kierownicy. Miałem możliwość używania tej kierownicy thrustmaster Ferrari i dobrze się na niej gra, lecz jeśli chciałbyś mieć jeszcze lepsze wrażenia z rozgrywki ja bym raczej dołożył do Genesis.

6 minut temu, ZaZaRomek napisał:

@edjazoli25 Sam się zastanawiam nad kupnem i powiem że cenowo wyglądają fajnie a co powiecie o tej?

https://m.euro.com.pl/kierownice-pc/thrustmaster-ferrari-458-spider.bhtml

@ZaZaRomek ok widzę że nie chcesz przekroczyć budżetu i spoko, rozumiem ciebie. W takim razie bym został przy Genesis jak @edjazoli25 pisał. Jak dla mnie najlepszy wybór i nawet @Marnik to potwierdza że super kierownica.