Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Znacie mnie. Zawsze się czepiam. Zauważyłem że często jak wchodzę na forum to widzę admina i innych członków forum tzn z Administracji i pytania co nie są odpowiedziane. Czemu nie odpowiadacie/piszecie komentarzy? 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 4
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

@Xboxziomek pewnie ze zawsze sie czepiasz.😉lol.  A tak na serio to jak wiesz nie każdy ma czas odpisać czy konkretnie wejść na forum z tego powodu ze to nie naszana w pełni etatowa praca. Po drugie, ja dla przykładu jak otwieram internet to zawsze na domyślnej stronie mam xbox-vines.com(już zalogowany) więc często jest to tylko wejście bez sprawdzenia zawartości bo akurat szukam czegoś innego w necie.

Także staram się dawać szanse na odpowiedzi innym użytkownika bo jak by to wyglądało jak ja bym na wszystko sam odpowiadał? Nie byłoby to forum tylko moja strona gdzie jestem samolubny i wszystko odpisuje sam. Staram się czasami poczekać i dać innym szanse ale jak widzę ze nic się nie dzieje to odpowiadam sam do 24 godzin.

Wiesz.....zawsze możesz częściej odwiedzać i udzielać się w odpowiedziach... @ NiesberkPLツ  za aktywnosc zostal nagrodzony malym upominkiem w nasze urodziny...

Dodam na koniec ze zawsze jestem na forum i często robię rzeczy których nie widać jak moderacja tematów, przenoszenie, poprawianie tytułów, błędów, dodawanie informacji......

Link to comment
Share on other sites

  • Junior Admin

Ja od poniedziałku do piątku jestem zajęty od rana do wieczora.

Jeżeli znajduję wolną chwilę to wchodzę na forum przywitać się oraz odpowiedzieć na jakieś pytania itp.

 

Czasem się zdaży, że nie znam odpowiedzi na dane pytanie więc zostawiam to innym osobom

 

No i też nie zawsze jestem przy telefonie 😁

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, nie znam się na  prowadzeniu forum ale wydaje mi się że to bardzo dobrze że Administracja pozwala i czeka na nasze odpowiedzi. Jak szukałem pomocy na Fb, na początku zanim tutaj się przyłączyłem, to byłem w takiej grupie gdzie admin cały czas na każde pytanie odpowiadał niedającą nikomu szansy być mądrzejszym czy nawet troszkę pozwolić na rozmowę, dlatego rozumiem @edjazoli25 który chce pozwalać nam na wymianę poglądów i zdań. Szacun dla ekipy, tak trzymać! A jak ktoś ma problem że za wolno odpowiedzi idą czy nie wystarczajaco to samemu może się bardziej zaangażować.

Frustrated Beavis And Butthead GIF by Stotes

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...