Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Pr臋dko艣膰 internetu - Xbox Series S

Guest Angela
 Share

Go to solution Solved by Patryk,

Recommended Posts

Witam was i odrazu usprawiedliwiam moje pytanie tym 偶e jestem nowa tu i w og贸le z xboxem.

Dzieciaki nalega艂y na xboxa i pad艂o na series S.

Jaka pr臋dko艣膰 internetu b臋dzie najbardziej optymalna przy instalacji i oczywi艣cie graniu gier? Mam 艣wiat艂ow贸d o pr臋dko艣ci 200Mbps i si臋 zastanawiam czy to b臋dzie ok?聽

Dodam te偶 je偶eli to ma jaki艣 wp艂yw ze xbox b臋dzie pod艂膮czony pod telewizor z 4k.

Nie znam sie na tym totalnie i sorki jak si臋 pytam o b艂achostki.

• Junior Admin

Sorki, 偶e tak p贸藕no dostajesz odpowied藕, ale du偶o rzeczy na g艂owie馃槄

Co do pr臋dko艣ci internetu - my艣l臋, 偶e 200mb/s jest to w miar臋 dobry internet, ale te偶 trzeba pami臋ta膰 o tym, 偶e im wi臋cej os贸b korzysta z internetu tym on b臋dzie s艂abszy

Jak b臋d膮 pobierane nowe gry to te偶 trzeba pami臋ta膰, 偶e jak b臋dzie si臋 gra膰 w gr臋 kt贸ra wymaga po艂膮czenia internetu to pobieranie b臋dzie troch臋 wolniejsze, ale nie tak bardzo馃榿

4K -聽Internet w miar臋 dobry wi臋c my艣le, 偶e nie b臋dzie to mia艂o zbyt du偶ego wp艂ywu na pr臋dko艣膰 internetu

Jezeli co艣 藕le napisa艂em/opisa艂em to @ edjazoli25 聽popraw mnie jak mo偶esz, bo ty bardziej ogarniasz takie sprawy馃槄

@Go艣膰 Angela pewnie 偶e wystarczaj膮co. Nawet masz za du偶o hehe. I ma艂a rada, jak masz szans臋 to pod艂膮cz kablem konsole do rutera. Nie b臋dziesz mia艂a 偶adnych spadk贸w w pr臋dko艣ci.

• xTeam

@ NiesberkPL銉 聽ma racj臋 wszystko zale偶y od tego ile os贸b korzysta w danym momencie z internetu. Ale 200 Mb/s w zupe艂no艣ci ci b臋dzie starczy膰, ja mog臋 na swoim przyk艂adzie poda膰, 偶e download u mnie wynosi oko艂o 50 Mb/s i w grach online nie mam problem贸w. Najlepiej pod艂膮cz konsole po kablu do routera czy switcha i b臋dzie wszystko dobrze.

• Solution

Nie ma czego艣 takiego jak b艂achostki u nas na forum. A 200mb/s w pe艂ni ci wystarczy. Jest to super pr臋dko艣膰 na instalacje gier, ogl膮danie Netflixa czy s艂uchanie muzyki. Do samej gry, je偶eli grasz offline lub kampanie nie potrzebujesz praktycznie netu ale podczas instalacji to ju偶 tak. Tak samo jak logujesz si臋 do konta itp- ale to tak na marginesie. Reasumuj膮c, 200 Mb/s to 艣wietna pr臋dko艣膰! 聽

• Administrator

@Go艣膰 Angela widz臋 偶e wszystko zosta艂o super opisane wiec nie mam co doda膰. Z wyj膮tkiem mo偶e 偶e je偶eli masz wi臋cej pyta艅 zarejestruj si臋 a my ju偶 postaramy si臋 tobie pom贸c. Przy okazji we藕miesz udzia艂 w losowaniu karty podarunkowe Xbox w kwocie 250 z艂. Do zobaczenia na forum.聽

This thread is quite old. Please consider starting a new thread rather than reviving this one.
Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Create New...