Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Przegl膮d samochodu. Cena, gdzie i jak?

xs23CooL
 Share

Go to solution Solved by Xboxziomek,

Recommended Posts

Siemka.

Widz臋 偶e na forum mamy nowych kierowc贸w i w og贸le. Wiec pytanko, gdzie mo偶na zrobi膰 przegl膮d samochodu i ile to kosztuje bo w艂a艣nie jeden mechanik mi powiedzia艂 ze zrobi za 190 z艂 i jak co艣 nie tak to naprawi i b臋dzie git? Mi si臋 wydaje 偶e chyba jakie艣 uprawnienia trzeba mie膰?聽

Pyta艂em si臋 ojczulka i powiedzia艂 abym si臋 zapyta艂 czy chodzi o zwyk艂y przegl膮d czy badanie techniczne?聽
Bo jak przegl膮d to ka偶dy mo偶e zrobi膰, nawet ty sam ale wtedy piecz膮tki nie b臋dzie. To jak sprawdzenie p艂yn贸w, klock贸w lub wymiana oleju silnikowego i cenowo mo偶e by膰 r贸偶nie.聽
Jak badanie techniczne to tylko w stacji kontroli pojazd贸w.聽
Daj zna膰 o co chodzi.

Edited by Xboxziomek

• Solution

Czyli badanie techniczne kt贸re musi by膰 robione co roku. A wi臋c s膮 dwie ceny i s膮 to ceny ustalone przez rz膮d wi臋c nikt nie mo偶e ich zawy偶a膰.

Cena to 99 z艂otych i przegl膮du technicznego mo偶esz dokona膰 w stacjach diagnostycznych(wpisz " stacja diagnostyczna w "twoje miasto ") i po robocie.

Warto doda膰 偶e jak mieszkasz w Katowicach a jest w Warszawie tam te偶 mo偶esz dokona膰 przegl膮du. Jak masz gas to zap艂acisz wi臋cej, bo 162 z艂.聽

Tak wi臋c ten mechanik troch臋 co艣 kombinuje. Mam nadziej臋 偶e pomog艂em.

• Administrator

@xs23CooL no to ladnie ciebie pr贸bowa艂 oskuba膰 na wi臋cej ten mechanik.聽@Xboxziomek dzi臋ki za wyja艣nienie,i tak sie zastanawiam jak bys jezdzil jak zwyk艂y mechanik by ci dokumenty wystawi艂? Ja zabardzo na polsce sie nie znam ale u nas w UK, to cz臋sto ka偶dy warsztat ma prawo do robienia przegl膮du technicznego "MOT".