Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤 Niebieska wita z op贸藕nieniem :)

Niebieska
 Share

Recommended Posts

M贸j si臋 uspokoi艂 z gryzieniem wszystkiego co znajdzie w domu 馃槈聽Na swoim "sumieniu" ma ok metra kable od g艂o艣nik贸w, ca艂e mn贸stwo par moich kapci, a i dobra艂 si臋 do kabla od listwy przepi臋ciowej, na szcz臋艣cie zd膮偶y艂am to zauwa偶y膰 zanim go kopn臋艂o.聽

Nie mam konsoli 馃槥聽Ale za to doradz臋 i pomog臋 przy problemach z komputerami :)

• Administrator

Hej, i z op贸藕nieniem r贸wnie偶 witam ciebie na forum. Z psami bywa r贸偶nie, mnie na szcz臋艣cie ju偶 to nie dotyczy, teraz mam c贸rki... nie nie gryz膮 ale kosztuj膮 troch臋 lol.@Niebieska no to czas na zakup z czasem konsoli do grania z przyjaci贸艂mi i rodzin膮.

Cze艣膰 A艣ka, te偶 mamy besti臋 jamnika lol! I oczywi艣cie do ka偶dego skacze. Pytanko, jako co艣 to do ciebie wali膰 w sprawie zmiany laptopa na nowszy?馃槈 bo widz臋 do艣wiadczenie na forach komputerowych masz. Pozdrawiam. A tak wgl to grywasz w co艣?

Edited by PanSieczka9

Mo偶esz spokojnie pisa膰, pomog臋 co艣 wybra膰, a jak b臋d臋 mie膰 w膮tpliwo艣ci to mam kumpla, kt贸ry si臋 bardzo dobrze zna na lapkach. Na ForumPC wyst臋puje tak jak tutaj, pod nickiem Niebieska a na benchmarku jako BlackCoffe :)

@Niebieska hejka, to ty samotna panna jeste艣? Czy masz rodzink臋 jaka艣. No i widz臋 偶e zaj臋ta jeste艣 w miar臋 na forach. A tutaj jeste艣 te偶 w ekipie? Pytam si臋 bo ja si臋 pyta艂em czy m贸g艂bym by膰 tutaj i jako艣 @ edjazoli25 聽nie za bardzo to przyj膮艂馃槪.聽