Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

  • Replies 7
  • Created
  • Last Reply
  • Administrator

Cześć@ZaZaRomek. Jak masz wystarczająco funduszy to odradzam series S. Tylko series X, i nie będę się tutaj rozpisywał co ma lepsze itp, bo praktycznie wszystko. Oczywiście możesz zawsze skorzystać z All Access który rozłoży ci cenę na miesięczny abonament przez dwa lata ( Ultimate w cenie).

Teraz gry, Tak, jak kupisz grę na dysku to musisz grę zainstalować na konsoli( dlatego tez polecam series x ze względu na większą pamięć). Dysk to jest praktycznie klucz dostępu do gier który pozwala rozpoznać kto jest właścicielem gry. Tak więc, wkładasz dysk, instalujesz grę( ściągasz ją online), i gra ląduje w twojej bibliotece. 

Link to comment
Share on other sites

Jak dla one to tylko series X. Napewno nie będziesz żałował. Jest to najlepsza i najbardziej wydajna konsola jaką Microsoft wydał na rynek.

A gry z dysku zawierają tylko instrukcje jaką wersję gry masz zakupioną i jaka wersja ma być ściągnięta z neta. Jak @edjazoli25  napisał, na dysku masz tzw klucz dostępu do gry i jej wszystkie dane.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

@ZaZaRomek no jak co robisz, zostawiasz sobie bo za każdym razem jak chcesz zagrać to musisz ją włożyć do konsoli. Dysk zawiera klucz który pozwala odpalić grę. Jak grę sprzedaż to wtedy już nie masz dysku i kto inny będzie mógł sobie ją zainstalować i grać. Dlatego zawsze odradzam kupowanie gier cyfrowych. Zawsze te z dysku można odsprzedać jak coś. 

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...