Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Jak zabezpieczyć kable przed domowymi zwierzakami | Światłowód


Recommended Posts

  • Administrator

Ostatnio jednemu z naszych przyjaciół z xbox-vibes ( @ xbox_vibes.wiki ) przydarzył się niemiły wypadek kiedy jej pies przegryzł jej kabel od światłowodu. Wiem że wielu z was ma zwierzaki- @ Niebieska , @ Charlie2001 , @ Bartosz  itp.

Pomyślałem że fajnie by było zapytać się was co używacie do ochrony kabli i przedstawić kilka produktów które możecie użyć w przyszłości.

Wydaje mi się ze jak nie możesz poprowadzić kabla w ścianie poniższe produkty napewno wam pomogą, poczynając od zwykłych listw, kończąc na elastycznych opaskach.

Jak zabezpieczyć kable przed domowymi zwierzakami.

 

Link to comment
Share on other sites

Kabel dokupiony na szczęście był to tylko ze ściany do modemu. Narazie zostawiłam kabel kartonem po konsoli i staram się szczeniaka pilnować ale no niestety montaż jakichkolwiek listew odpada bo mieszkanie wynajmowane 😕 Teraz myślę trochę nad jakimś preparatem żeby odstraszyć małego od kabli. Głupi przykład ale np na waciki ocet i kabel przetrzeć. Z tego co wiem oduczyć potrafi sikania w jakimś miejscu to może i gryzenia kabli😅

@ edjazoli25 dzięki za troskę 🙂

Link to comment
Share on other sites

@xbox_vibes.wiki @Niebieska zasieki z drutu i barykadę albo zapas kabla który penie nie jest tani?- nie no śmieje się😂. Ale faktycznie ocet i cytrusy mogą pomóc. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...