Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤Jak zabezpieczy膰 kable przed domowymi zwierzakami | 艢wiat艂ow贸d

edjazoli25
 Share

Recommended Posts

• Administrator

Ostatnio jednemu z naszych przyjaci贸艂 z xbox-vibes ( @ xbox_vibes.wiki )聽przydarzy艂 si臋 niemi艂y wypadek kiedy jej pies przegryz艂 jej kabel od 艣wiat艂owodu. Wiem 偶e wielu z was ma zwierzaki- @ Niebieska , @ Charlie2001 , @ Bartosz 聽itp.

Pomy艣la艂em 偶e fajnie by by艂o zapyta膰 si臋 was co u偶ywacie do ochrony kabli i przedstawi膰 kilka produkt贸w kt贸re mo偶ecie u偶y膰 w przysz艂o艣ci.

Wydaje mi si臋 ze jak nie mo偶esz poprowadzi膰 kabla w 艣cianie poni偶sze produkty napewno wam pomog膮, poczynaj膮c od zwyk艂ych listw, ko艅cz膮c na elastycznych opaskach.

Jak zabezpieczy膰 kable przed domowymi zwierzakami.

W przypadku mojego jamnika po prostu znudzi艂o mu si臋 ju偶 gryzienie kabli. Wcze艣niej, owszem zjad艂 z metr kabla od kolumny i prawie, 偶e przegryz艂 kabel od listwy przepi臋ciowej, ale w ko艅cu聽 po ci膮g艂ym m贸wieniu mu "Nie wolno!" i przeganianiu od kabli odpu艣ci艂.

• Junior Admin

Kabel dokupiony na szcz臋艣cie by艂 to tylko ze 艣ciany do modemu. Narazie zostawi艂am kabel kartonem po konsoli i staram si臋 szczeniaka pilnowa膰 ale no niestety monta偶 jakichkolwiek listew odpada bo mieszkanie wynajmowane 馃槙 Teraz my艣l臋 troch臋 nad jakim艣 preparatem 偶eby odstraszy膰 ma艂ego od kabli. G艂upi przyk艂ad ale np na waciki ocet i kabel przetrze膰. Z tego co wiem oduczy膰 potrafi sikania w jakim艣 miejscu to mo偶e i gryzenia kabli馃槄

@ edjazoli25 dzi臋ki za trosk臋 馃檪