Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤馃嚞馃嚙 Question of the Week/Pytanie Tygodnia #35鉁旓笌

Recommended Posts

• Junior Admin

Nigdy nie lubi艂em kina wi臋c do niego zbytnio nie chodzi艂em, ale pierwszy raz poszed艂em na Angry Birds mimo, 偶e mia艂em w planach p贸j艣cia na co innego, ale sko艅czy艂o si臋 na Angry Birds馃槄

• Administrator
1 hour ago, Niebieska said:

Ja jestem tak stara, 偶e nie pami臋tam na jakim filmie by艂am po raz pierwszy 馃槥

Napewno nie jeste艣 a偶 taka stara, jeste艣 dojrza艂a.@Wixter @axxstheticxvolly @Patryk @CrazyGirlx @NiesberkPL銉 聽super filmy.

M贸j to by艂 Rambo-Pierwsza Krew. Mia艂em jakie艣 z 7 lat i pierwszy raz poszed艂em do kina(sam) w Mielnie. Tak sam bo to by艂o malutkie lokalne kino i wszyscy si臋 znali. Moi rodzice prowadzili o艣rodek wypoczynkowy i tam zarobi艂em swoje pierwsze pieni膮dze w szatni gdzie ludzie jak przychodzili na dancingi oddawali p艂aszcze itp. To by艂y czasy a film by艂 super i do dzisiaj pamietam go jak by to by艂o wczoraj.

• Junior Admin
1 godzin臋 temu, edjazoli25 napisa艂:

Napewno nie jeste艣 a偶 taka stara, jeste艣 dojrza艂a.@Wixter @axxstheticxvolly @Patryk @CrazyGirlx @NiesberkPL銉 聽super filmy.

M贸j to by艂 Rambo-Pierwsza Krew. Mia艂em jakie艣 z 7 lat i pierwszy raz poszed艂em do kina(sam) w Mielnie. Tak sam bo to by艂o malutkie lokalne kino i wszyscy si臋 znali. Moi rodzice prowadzili o艣rodek wypoczynkowy i tam zarobi艂em swoje pierwsze pieni膮dze w szatni gdzie ludzie jak przychodzili na dancingi oddawali p艂aszcze itp. To by艂y czasy a film by艂 super i do dzisiaj pamietam go jak by to by艂o wczoraj.

Ja si臋 dziwi臋, 偶e tak p贸藕no do kina poszed艂em, ale jak to si臋 m贸wi聽

"Lepiej p贸藕no ni偶 wcale"馃槄

Rambo mega film

Zw艂aszcza na niedziel臋 jak nie ma co ogl膮da膰.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...