Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

• Junior Admin

Hejka, potrzebuje pomocy. Chcem kupi膰 dobre s艂uchawki do telefonu. G艂贸wnie do s艂uchania muzyki i rozm贸w. Fajnie jakby mia艂y fajne podbicie basu. I zale偶a艂o by mi 偶eby mikrofon nie wy艂apywa艂 zbytnio otoczenia. Cenowo to tak my艣l臋 do 300zl. No i najwa偶niejsza informacja 偶eby by艂y po kablu.

razer-hammerhead-v2-lifestyle-1.jpg

• Junior Admin
13 minut temu, Hubcio napisa艂:

@xbox_vibes.wiki A czemu po kablu nie lepiej bezprzewodowe jak si臋 znajd膮 dobre? A i jeszcze jaki telefon?

Kole偶anka woli po kablu bo boi si臋 偶e zgubi bezprzewodowe. Telefon Samsung s9

• Administrator

Jestem zagorza艂ym zwolennikiem Apple i AirPods ale przejrz臋 wieczorem polski rynek bo teraz mam godzink臋 na wypocenie ca艂odniowego stresu lol馃お.

• Administrator

Samsung S9 czyli musi mie膰 wej艣cie USB-typ C聽@Hubcio聽bo raczej w przjscia nie bedzie sie bawi膰.

Polecam dwa jak dla mnie dobre modele:

Ta艅sze聽S艂uchawki dokana艂owe SAMSUNG EO-IC100聽聽za jedyne 100zl

Dro偶sze bo 350zl聽RAZER Hammerhead.

Dodam 偶e Samsunga b臋d膮 super si臋 komponowa膰 z telefonem.

Jak ju偶 wspomnia艂em jestem fanem Apple i dlatego przedstawiam tez dwa rodzaje s艂uchawek bezprzewodowych. Wiem ze kole偶ank膮 martwi si臋 ze je zgubi ale zaufaj mi jak raz ju偶 spr贸buje to nie powr贸ci ju偶 do tych z kabla.

JBL Tune220TWS聽oraz Apple AirPods 2

@xbox_vibes.wiki 聽as聽@edjazoli25 聽mentioned with Samsung S9 when you choosing wired headphones you are restricted to connection USB c-type. With wireless this problem automatically disappearing and you have a bigger range of choice. Im using wireless and I will never go back to standard one, especially when I'm on the move. You said its for your friend? Get her wireless one and if she don't like it she can return/replace for something else??