Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register

Recommended Posts

Trochę mi się dzisiaj nudzi więc postanowiłem napisać krótka „recenzję”o ładowarce do series X padów którą obecnie posiadam. Jest to podwójna ładowarka ale obecnie używam z jednym padem. Niestety ciągle szukam jakiejś dobrej oferty aby dokupić drugi. 
Ładowarkę jaką posiadam to Venom i powiem wam szczerze że wizualnie wygląda prawie zgodnie z Serią X- ma wzór z przodu, który naśladuje wentylację X i naprawdę wyglada ładnie. 

Kontrolery, narazie jeden, fajnie leżą na górze, a dzięki specjalnym baterią i wkładką wymiennym można je łatwo podłączyć w celu naładowania.

W skład stacji wchodzą dwie tylnie przegródki na baterie i akumulatory. W sumie dostępne są cztery osłony baterii, dzięki czemu stacja dokująca może być używana ze starszymi modelami jak One X/S.

Na koniec kolka słów o akumulatorkach które dostajesz w komplecie. 
Mają one  pojemność 850 mAh, co nie jest za duże ale wystarcza w zupełności na granie, w moim przypadku padły po około 6-7 godzinach grania. Pady ładują się dość szybko, więc po małej godzinnej przerwie można znowu grać.  Dodam również, że moim zdaniem takie akcesoria są w zasadzie niezbędne dla Xboxa dlatego jak masz zaoszczędzone około 120 zł to naprawdę warto taki gadżet zakupić. 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...