Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

• Administrator

Jak jesteś nowy to odrazu zapraszam do rejestracji no napewno będzie kilka pytań później. Ja polecam kilka stron gdzie możesz taniej kupić Ultimate. Są tez metody jak można kupić jeszcze taniej na okres 4, 6, 11 miesięcy dla nowych kont. Daj znać na ile byś chciał a napisze ci jak to zrobić. 
A oto jedne z popularniejszych stron jakbyś chciał normalnie kupić :

• Administrator

Ok a więc postępuj jak opisałem poniżej a powinieneś mieć Ultimate na 11 miesięcy w cenie 150zl. Dodaje też ze jak coś nie wyjdzie to nie ponoszę żadnej odpowiedzialności🤓.

Hide?Collapse Text

Zakładasz konto na Microsoft

• Kup 6 miesięcy Xbox Live Gold z Eneba za €23.09
  • Użyj zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com,(musisz się zalogować itp), dodatkowo dostaniesz miesiąc gratis. Płatności cykliczne oczywiście wyłączysz później.
  • Teraz kup Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z Microsoft Store.
  • Następnie kup  Xbox Game Pass na XOne na 1 miesiąc na CdKey za około 39zlotych. 
  • Ponownie aktywujesz kod na stronie redeem.microsoft.com, )oczywiście będziesz miał to samo jak wcześniej, oferta miesiąca za darmo i włączenie opłat cyklicznych które wyłączysz po całej operacji)
  • Teraz najważniejsze-Kup Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł ze strony https://www.xbox.com/pl-pl/games/store/
  • Uzbierane 10 miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie otrzymacie 11 miesięcy XGPU! 🙂

Powodzenia i odrazu dodaje ze znalazłem tez na 17 miesięcy w cenie około 250 złotych. 
Rejestracja na forum pozwala na szybsze odpowiedzi i prywatny czat jak byś miał jakieś problemy. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...