Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Gomen'nasai 馃檹 za opisywania mojej historii 偶ycia 馃槅.

Jestem pomi臋dzy zielonym a niebieskim 馃.聽Ot贸偶, jakie艣 p贸艂 roku temu by艂em posiadaczem PS5, fajna konsola (cho膰 Okropecznie brzydka 馃槄) ale Dashboard jako艣 tak bardziej klimatyczny (mo偶e przez wzgl膮d na przesz艂o艣膰 zacz臋ta od PS3 馃榿)

Po zakupie i zainstalowaniu wszystkiego, chcia艂em odda膰 si臋 w r臋ce Anime (mojemu drugiemu hobby), wi臋c zacz膮艂em szuka膰 przegl膮darki, chwil臋 mi to zaj臋艂o.. i lipa, bo nie ma.. po przeczytaniu wypowiedzi Sonego "Po co komu przegl膮darka na konsoli".. r臋ce mi opad艂y.. wi臋c po sko艅czeniu najnowszego Spidermana (gdy偶 zakupi艂em go razem z konsol膮 by mie膰 w co gra膰 i podziwia膰 now膮 generacj臋 馃榿), wymieni艂em na Mocniejszy wariant jakim jest m贸j obecny XSX.. pierwsze co, cichutko, bez brz臋czenia, mniej miejsca zajmuje, no i jest przegl膮darka 馃槍馃檹.聽

Od jakiego艣 czasu zauwa偶am tak膮 dziwn膮 tendencje producent贸w gier (multiplatformowych) i偶 wi臋ksz膮 uwag臋 przyk艂adaj膮 do optymalizacji pod PS5. Co mnie troch臋 dziwi, bo w gruncie rzeczy podzespo艂y s膮 prawie takie same lecz nieco s艂absze w PS5 (przynajmniej na papierze).

Cyberpunk 1.5, Valhalla, Controll, Cold War, Shadow of the Tomb Rider i przypuszczam 偶e w przysz艂o艣ci inne gry r贸wnie偶 si臋 znajd膮 na tej li艣cie lepiej dzia艂aj膮cych na PS5, nie zapominaj膮c o Exluzywach.聽

Posiadanie dw贸ch konsol nieco odpada, nie jestem bogaczem by sobie na to pozwoli膰 馃槄. Je艣li dotar艂e艣 a偶 tutaj to wiedz 偶e doceniam i b臋d臋 wdzi臋czny za jakiekolwiek opinie/do艣wiadczenie/konstruktywn膮 krytyk臋/lub cokolwiek co przybli偶y mnie do podj臋cia decyzji w kt贸r膮 stron臋 si臋 uda膰.

Arigato

馃榿馃檹

Edited by InverTein

• Administrator

Szczerze ci powiem 偶e nigdy nie by艂em zwolennikiem PS mo偶e jako艣 kontroler mi nie podchodzil鈥le jestem pewien jednego鈥box kieruje si臋 w dobra stron臋 i jak wida膰 nie tylko w samej technologii ale jak i r贸wnie偶 marketingu wykupuj膮c wszystkie jak narazie wi臋ksze marki. Zawsze mowilem ze wole jak co艣 si臋 specjalizuje w jednej dziedzinie i to w艂a艣nie wida膰 po xboxie. Sony? Robi du偶o innych produkt贸w a konsola to tak przy okazji( nie znaczy to ze jest jaka艣 lipna oczywi艣cie) wydaje mi si臋 ze Xbox b臋dzie ju偶 tylko lepszy w przysz艂o艣ci.聽
Co do gier to Xbox raczej sam w sobie to i naprawd臋 super gry(ostatnie Halo) a te inne to wiesz jak to z producentami-r贸偶nie鈥latego fajnie ze Ms wykupuje ile si臋 daje i przejmuje kontrole na rynku. 聽Wszystko oka偶e si臋 pod koniec roku kiedy to nowe gry pod skrzyd艂ami Xbox opuszcza studia.聽
Na koniec oczywi艣cie to twoja decyzja ale by膰 mo偶e jest lepiej narazie zosta膰 z zielonymi i poczeka膰 bo zmiany nadchodz膮. Zawsze mo偶esz w przysz艂o艣ci z powrotem 聽na PS przerzuci膰.聽

Dzi臋ki za odpowied藕, troch臋 poszerzy艂o mi to punkt widzenia. Bo fakt faktem to wci膮偶 pocz膮tek nowej generacji. A 偶e ostatnio ma艂o gier wychodzi, a jak wychodzi to robi膮 to 藕le 馃槄. To i nie ma jak si臋 cieszy膰 sprz臋tem. Jak ostatnio DL2 i 1080p z niezbyt ciekaw膮 fabu艂膮 馃ゲ( a czeka艂em na to d艂ugo). Co jedynie to Far Cry 6 i Forza Horizon 5, mi si臋 podoba艂y. Bo reszta ju偶 dawno ograna. Ale trzymam kciuki 偶e Xbox troch臋 lepiej wykorzysta swoj膮 konsole pod wzgl臋dem gier, skoro ju偶 tak dobitnie wykupuje studia 馃槍. Ale je艣li dalej ps5 b臋dzie przodowa膰 od strony technicznej gier i przywr贸c膮 przegl膮dark臋, to przenios臋 si臋 do niebieskich.

• Administrator

Prawda, sam si臋 za艂ama艂em DL2, nawet nie kupi艂em ale czekam na STALKER 2, ale to ju偶 temat do sekcji gier...

13 minutes ago, InverTein said:

A 偶e ostatnio ma艂o gier wychodzi, a jak wychodzi to robi膮 to 藕le 馃槄

No faktycznie jest przest贸j troch臋 i niestety tutaj musz膮 si臋 poprawi膰 bo masz racje w 100% konsola konsol膮 ale w ko艅cu chodzi o gry i zabaw臋. Ja nawet ostatnio wr贸ci艂em do Rage 2 i Battlefield V bo nic ciekawego nie znalaz艂em.

1 minute ago, edjazoli25 said:

Prawda, sam si臋 za艂ama艂em DL2, nawet nie kupi艂em ale czekam na STALKER 2, ale to ju偶 temat do sekcji gier...

No faktycznie jest przest贸j troch臋 i niestety tutaj musz膮 si臋 poprawi膰 bo masz racje w 100% konsola konsol膮 ale w ko艅cu chodzi o gry i zabaw臋. Ja nawet ostatnio wr贸ci艂em do Rage 2 i Battlefield V bo nic ciekawego nie znalaz艂em.

Tak samo jak DL2, Stalker 2 te偶 dobrze wygl膮da na trailerach 馃ゲ. Mo偶e obczaje tego Rage 2 bo w ko艅cu chyba go nie ruszy艂em.聽

2 godziny temu, InverTein napisa艂:

Po zakupie i zainstalowaniu wszystkiego, chcia艂em odda膰 si臋 w r臋ce Anime (mojemu drugiemu hobby), wi臋c zacz膮艂em szuka膰 przegl膮darki, chwil臋 mi to zaj臋艂o.. i lipa, bo nie ma.. po przeczytaniu wypowiedzi Sonego "Po co komu przegl膮darka na konsoli".. r臋ce mi opad艂y.. wi臋c po sko艅czeniu najnowszego Spidermana (gdy偶 zakupi艂em go razem z konsol膮 by mie膰 w co gra膰 i podziwia膰 now膮 generacj臋 馃榿), wymieni艂em na Mocniejszy wariant jakim jest m贸j obecny XSX.. pierwsze co, cichutko, bez brz臋czenia, mniej miejsca zajmuje, no i jest przegl膮darka 馃槍馃檹.聽

czyli zosta艅 przy xsx bo ju偶 wszystko sam wyja艣ni艂e艣. A tak na serio, konsola jest duper bez por贸wnania, za to z grami wydaje mi si臋 偶e musimy poczeka膰 troszk臋 pod koniec roku lub sezon wakacji. Sam z do艣wiadczenia wiem ze Sony to porz膮dn膮 dystrybucja eksluzywnych tytu艂贸w i niestety troch臋 tego zawsze brakowa艂o xboxsowi. Dlatego wydaje mi si臋 偶e niedawne "zakupy"troch臋 zmieni膮 polityk臋 gier i w ko艅cu ruszymy si臋 z czym艣 nowym.