Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Kto艣 ju偶 co艣 ? Gra艂 ? Zamierza ?

Ja w艂a艣nie zacz膮艂em, jako mi艂o艣nik horror贸w 馃槄 jestem p贸ki co trzymany w napi臋ciu. Sama grafika ol艣niewa w trybie 2160p z tym 偶e s膮 momenty gdzie jest 60fps a momentami spada do 30.. pewnie optymalizacja, albo brak mocy na natywne 4k 馃槍. Jest opcja na 1080p w sta艂ych 60fps, ale wiadomo jako wygl膮da full HD 馃ゲ. Pozdrawiam i "strasznego" grania je艣li gracie 馃槄馃檹

Lubi臋 gry tego typu ale jeszcze nie gra艂em. Pytanie, bo widz臋 偶e dzieje si臋 to w okresie wojny/przedwojennym, czy s膮 tam jakie艣 elementy zwi膮zane z druga wojn膮 艣wiatow膮? Gdzie kupywa艂e艣?

11 minutes ago, TomQR said:

Lubi臋 gry tego typu ale jeszcze nie gra艂em. Pytanie, bo widz臋 偶e dzieje si臋 to w okresie wojny/przedwojennym, czy s膮 tam jakie艣 elementy zwi膮zane z druga wojn膮 艣wiatow膮? Gdzie kupywa艂e艣?

@TomQR Do tej pory jedynie wycinki z gazet, troch臋 radia i komunikat贸w, i czasem jakie艣 wspominki 偶e historia obsadzona jest w latach 1940, a przynajmniej p贸ki co, gdy偶 odk膮d dali mi mo偶liwo艣膰 swobodnej przechadzki, chodz臋 i zwiedzam 馃榿.

Kupione w Xboxym Storze 馃槍

Typowo moje tematy, horrorek, ciemne zau艂ki i niewyja艣niona zagadka. Powoli szykuj臋 si臋 na zakup bo my艣l臋 偶e cena troch臋 spadnie na dniach. Mam jeszcze R.E. do sko艅czenia wi臋c si臋 nie spiesz臋.

@InverTein mo偶e kr贸tk膮 recenzj臋 by艣 zrobi艂, co?

@Biedronka聽my艣l臋 偶e m贸g艂bym si臋 podj膮膰 tego wyzwania 馃槄, ale dopiero jak przejd臋 ca艂膮. Wygl膮da to tak jakbym zbli偶a艂 si臋 do ko艅ca, ale wtedy nie wiem co takiego Sony chcia艂o "ocenzurowa膰"/wyci膮膰, gdy偶 raz, jest to gra typu horror wi臋c dla os贸b 馃敒+, i je艣li kto艣 jest fanem horror贸w typu Gore czy Paranormal, to zapewne widok rozk艂adaj膮cych si臋 zw艂ok czy zjaw nie jest mu obcy. Musz臋 przyzna膰 偶e na 偶ywo nie wyszed艂bym do lasu noc膮 z latark膮, a tu mia艂em prawe zawa艂. (Tak boj臋 si臋, ale lubi臋 horrory 馃槅). Wi臋c z pe艂n膮 opinia/recenzj膮 podziel臋 si臋 po zako艅czeniu ca艂ej gry 馃槍馃檹

Jednakowo偶, wstrzyma艂 bym si臋 z zakupem przynajmniej na jaki艣 czas, gdy偶 pod wzgl臋dem technicznym gra cierpi. Jak wida膰 na za艂膮czonym zdj臋ciu tam powinny by膰 meble a wygl膮da jakby zosta艂y wypalone w 艣cianie 馃槅.聽IMG_20220226_164744.thumb.jpg.6a117042561b57d90dd97f6009737166.jpg