Jump to content

Welcome to Xbox-Vibes

Sign In Register
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

馃嚨馃嚤B艂膮d 0x80070bff, co robi膰 ?

Go to solution Solved by edjazoli25,

Recommended Posts

Witam, ostatnio prze艂膮czy艂em konsole na system "Energy Saving mode" i mam bardzo du偶e problemy z zacz臋ciem jakiejkolwiek gry. Normalnie nie 艂膮cz臋 si臋 z netem i przez wi臋kszo艣膰 czasu jak pr贸buje wyskakuje mi b艂膮d聽Error 0x80070bff. Mam ju偶 tego dosy膰, co robi膰?

• Administrator
  • Solution

Du偶o os贸b zg艂asza ten b艂膮d i z tego co m贸wi膮 jest to zwi膮zane z aplikacj膮 EA. Ja osobi艣cie si臋 z tym nie zgadzam gdy偶 z w艂asnego do艣wiadczenia wiem 偶e 偶e je偶eli masz konsol臋 w "energy saving mode" to po wy艂膮czeniu roz艂膮cza si臋 ona ze live, internetem itp. P贸藕niej po w艂膮czeniu zajmuje troch臋 czasu aby wszystko si臋 po艂膮czy艂o na nowo a i z tym jest r贸偶nie(nie m贸wi膮c ju偶 o wy艂膮czeniu w po艂owie aktualizacji gry )...Co polecam?...Od艂膮cz kabel od neta, wy艂膮cz konsol臋, od艂膮cz od pr膮du na 60 sekund, naci艣nij i przytrzymaj X przycisk na konsoli przez jakie艣 10-15 sekund. Pod艂膮cz wszystko i powinno by膰 ok. Je偶eli, a wydaje mi si臋 偶e to jest problemem, ustaw tryb zasilania na Instant-On. Wiem 偶e nie jest to zbyt "ekonomiczny tryb " ale sko艅cz膮 si臋 problemy z uruchamianiem konsoli.

@edjazoli25 no w艂a艣nie jak zmieni艂em ustawienia to za Chiny nie mog艂em normalnie zacz膮膰 gry. Zawsze co艣 a wi臋kszo艣膰 czasu to pokazywa艂o 偶e nie ma po艂膮czenia z netem. Teraz jest ok po resecie rano. Zobaczymy na jak d艂ugo.聽